ukenpl

Шановні відвідувачі!

004832    Вітаємо вас на офіційному сайті Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Донецькій області, в основу діяльності якого покладено Національну доктрину розвитку освіти України, Закони України «Про освіту», «Про професійну (професійно-технічну) освіту», нормативно-законодавчі акти Президента України, Уряду України, Верховної Ради України, Донецької обласної державної адміністрації, які визначають державну політику, передбачають створення національної системи освіти, цілеспрямовану роботу з питань науково-методичного забезпечення освітнього процесу в закладах професійної (професійно-технічної) освіти області та організації масової методичної роботи.

      На нашому сайті ви зможете ознайомитись з останніми новинами професійної освіти Донецької області, побачити презентаційні, фото- та відео- матеріали міжнародних, республіканських і регіональних заходів. Відвідувачі сайту також мають можливість користуватися довідковими матеріалами ЗП(ПТ)О області, наукових і освітніх організацій, установ наших партнерів. Окрім цього у вас є можливість ознайомитись з роботою колективу Центру, звітністю та плануванням, методичними розробками та передовим педагогічним досвідом професійної освіти Донеччини. Бажаємо вам корисного, цікавого та приємного відвідування сайту НМЦ ПТО у Донецькій області.

ПРАЦЮЄМО, БОРЕМОСЬ ТА ВІРИМО У НАШУ ПЕРЕМОГУ!

СЛАВА ЗСУ! СЛАВА УКРАЇНІ!

З повагою, директор НМЦ ПТО у Донецькій області Едуард Гончаров

Переглядів : 47909

Накази, листи, оголошення

Останні новини

НАРАДА НМЦ ПТО У ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ!
  22 квітня 2024 року відбулась онлайн нарада колективу Навчально-методичного центру
Проведено обласну естафету обміну досвідом серед педагогічних працівників ЗП(ПТ)О та закладів фахової передвищої освіти Донеччини «Цифрові інструменти педагога: як створити сучасний урок професійної підготовки»
        19 квітня 2024 року Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Донецькій
Відбувся обласний вебінар «Організація та проведення заходів змагальницького характеру серед здобувачів освіти ЗП(ПТ)О»
       17 квітня 2024 року в рамках підтримки і розвитку конкурентного духу та майстерності серед
Засідання робочої групи з розробки орієнтованої освітньої програми з професії слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування
     12 квітня 2024 року Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Донецькій області

Контакти

home

місто Краматорськ,

Донецька область,

Україна, 84331

email

nmcptodon@meta.ua

nmcptodon@gmail.com

phone

+380505461201

(директор

Гончаров Едуард Вячеславович

 

© НМЦ ПТО у Донецькій області

Search

Много шаблонов Joomla на JooMix.org