ukenpl

Шановні відвідувачі!

004832    Вітаємо вас на офіційному сайті Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Донецькій області, в основу діяльності якого покладено Національну доктрину розвитку освіти України, Закони України «Про освіту», «Про професійну (професійно-технічну) освіту», нормативно-законодавчі акти Президента України, Уряду України, Верховної Ради України, Донецької обласної державної адміністрації, які визначають державну політику, передбачають створення національної системи освіти, цілеспрямовану роботу з питань науково-методичного забезпечення освітнього процесу в закладах професійної (професійно-технічної) освіти області та організації масової методичної роботи.

      На нашому сайті ви зможете ознайомитись з останніми новинами професійної освіти Донецької області, побачити презентаційні, фото- та відео- матеріали міжнародних, республіканських і регіональних заходів. Відвідувачі сайту також мають можливість користуватися довідковими матеріалами ЗП(ПТ)О області, наукових і освітніх організацій, установ наших партнерів. Окрім цього у вас є можливість ознайомитись з роботою колективу Центру, звітністю та плануванням, методичними розробками та передовим педагогічним досвідом професійної освіти Донеччини. Бажаємо вам корисного, цікавого та приємного відвідування сайту НМЦ ПТО у Донецькій області.

ПРАЦЮЄМО, БОРЕМОСЬ ТА ВІРИМО У НАШУ ПЕРЕМОГУ!

СЛАВА ЗСУ! СЛАВА УКРАЇНІ!

З повагою, директор НМЦ ПТО у Донецькій області Едуард Гончаров

Переглядів : 57788

Накази, листи, оголошення

Останні новини

ПІЛОТНИЙ ПРОЄКТ З РОЗРОБКИ СТРАТЕГІЧНИХ ПЛАНІВ РОЗВИТКУ 10 ЗП(ПТ)О В РАМКАХ ШВЕЙЦАРСЬКО-УКРАЇНСЬКОГО ПРОЄКТУ DECIDE «ПІДТРИМКА РЕФОРМИ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ В УКРАЇНІ» В АКТИВНІЙ ФАЗІ!
      18 липня 2024 року, в місті Чернігові відбулась перша робоча зустріч
НОВА ОРІЄНТОВНА ОСВІТНЯ ПРОГРАМА з професії «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування», відповідно ДОС 7233.С.33.12-2023
    ДО УВАГИ КОЛЕКТИВІВ ЗП(ПТ)О СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ПРОФІЛЮ!        НОВА
ПРОДОВЖУЄТЬСЯ ФОРМУВАННЯ МЕРЕЖІ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ДОНЕЧЧИНИ!
ПРОДОВЖУЄТЬСЯ ФОРМУВАННЯ МЕРЕЖІ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ДОНЕЧЧИНИ!       28 червня 2024 року, під
НОВА ОСВІТНЯ ПРОГРАМА – СУЧАСНИЙ ПОГЛЯД НА ПРОФЕСІЙНУ ПІДГОТОВКУ КВАЛІФІКОВАНОГО РОБІТНИКА!
       25 червня 2024 року НМЦ ПТО у Донецькій області проведено онлайн засідання обласної робочої

Контакти

home

місто Краматорськ,

Донецька область,

Україна, 84331

email

nmcptodon@meta.ua

nmcptodon@gmail.com

phone

+380505461201

(директор

Гончаров Едуард Вячеславович

 

© НМЦ ПТО у Донецькій області

Search

Много шаблонов Joomla на JooMix.org