ukenpl

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

ПРОПОНУЄМО ДО ВАШОЇ УВАГИ ТА ВИКОРИСТАННЯ У ПЕДАГОГІЧНІЙ РОБОТІ РОЗРОБЛЕНУ ОБЛАСНОЮ РОБОЧОЮ ГРУПОЮ ПРОФТЕХОСВІТЯН ДОНЕЧЧИНИ ОРІЄНТОВНУ ОСВІТНЮ ПРОГРАМУ З ПРОФЕСІЇ 7433 "КРАВЕЦЬ": 

https://docs.google.com/document/d/12mYQwZNk-Kwsq-hNqrwjwwfOhcjmJQB3IBzKLn81Hyw/edit?usp=sharing 

Протягом останнього тижня на Платформі «Світ професій» були розміщені нові навчальні матеріали:
• для професії «Штукатур» додано навчальний посібник «Енергозбереження в будівельній галузі»;
• для професії «Швачка» додано майстер клас «Як обробити капюшон в худі»;
• для професії «Манікюрник» додано майстер клас «Укріплення гелем, міцні нігті без сколів»;
• для професії «Офіціант» додано навчальне відео «Вивчення металевого посуду»;
• для професії «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення» додано навчальне відео «Технологія зварювання оптоволоконного кабелю»;
• для професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування» додано навчальне відео «Підключення асинхронного електродвигуна із короткозамкненим ротором»»;
• для професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва» додано навчальне відео «Плуги та їх різновиди».
         Ми дякуємо авторам за сучасні навчальні матеріали і запрошуємо викладачів до подальшої співпраці з Платформою «Світ професій». 
         Оновлення Платформи «Світ професій» продовжується.
         Процедура додавання навчальних матеріалів на Платформу детально описана в розділі «Питання та відповіді» Платформи.
Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Донецькій області рекомендує до використання в освітньому процесі педагогічним колективам ЗП(ПТ)О, розроблені обласними творчими групами нові орієнтовні освітні програми:
 
1. ОРІЄНТОВНА ОСВІТНЯ ПРОГРАМА з професії 7212 «Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах»https://docs.google.com/document/d/1KBZvrarfmJxoN7kDZv0xGD505VzbAC6W/edit?usp=sharing&ouid=112418656333750927555&rtpof=true&sd=true
 2. ОРІЄНТОВНА ОСВІТНЯ ПРОГРАМА з професії 7231 «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів»https://docs.google.com/document/d/1lneEx2jf5aVH3wXMdU9-zl7ljMwvOWBw/edit?usp=sharing&ouid=112418656333750927555&rtpof=true&sd=true
         Як зазначила Виконавча директорка Конфедерації роботодавців України Оксана Медведська, «Розроблення веб-сторінки з навчальними матеріалами з охорони праці для системи  професійної освіти стало можливим завдяки підтримці Проекту Міжнародної організації праці «На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці» та співпраці з Інститутом професійних кваліфікацій, який розробив веб-платформу «Світ професій», розуміючи важливість цього предмету для підготовки майбутніх працівників».
        У вебінарі взяли участь представники Державної служби України з питань праці, проекту  МОП «На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці», спеціалізованих видань у сфері охорони праці, закладів професійної освіти.
        Відразу після вебінару Директор Інституту професійних кваліфікацій, Радник Конфедерації роботодавців України Родіон Колишко презентував веб-сторінку з матеріалами з охорони праці під час онлайн-конференції «Безпечне та здорове робоче середовище – основний принцип і право у сфері праці», присвяченій Всесвітньому дню безпеки та здоров’я на роботі, організованого Науково-виробничим журналом «Охорона праці» за підтримки Проєкту Міжнародної організації праці «На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці».
Матеріал на сайті
      Протягом останнього тижня на Платформі «Світ професій» були розміщені нові навчальні матеріали:
- для професії «Адміністратор» додано збірник інструкційних карток з виробничого навчання «Основ кадрового менеджменту», «Планування, організації і технології управління персоналом підприємства», «Української ділової мови».
- для професії «Кондитер» додано відео «Технологія приготування десерту «Трайфл»».
- для професії «Кухар» додано майстер – клас «Приготування яблучно-макового пляцка».
- для професії «Маляр» додано відео «Опорядження поверхні зовнішнім кутовим шпателем».
- для професії «Столяр будівельний» додані майстер – класи «Виготовлення табурета», «Виготовлення тумбочки», «Ліжко своїми руками», «Виготовлення двотумбового стола».
- для професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів» додано навчальне відео «Проведення шино монтажних робіт».
          Ми дякуємо авторам за сучасні навчальні матеріали і запрошуємо викладачів до подальшої співпраці з Платформою «Світ професій».Оновлення Платформи «Світ професій» продовжується.
          27 квітня до Всесвітнього дня охорони праці, Інститут професійних кваліфікацій, презентував новий розділ Платформи "Охорона праці". Запрошуємо фахівців долучитися до подальшого наповнення цього розділу сучасними матеріалами. Процедура додавання навчальних матеріалів на Платформу детально описана в розділі «Питання та відповіді» Платформи.

 

 

 

 

 

СУЧАСНІ ПІДХОДИ ДО ОХОРОНИ ПРАЦІ В ЗАКЛАДАХ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ. МАТЕРІАЛИ УСЕУКРАЇНСЬКОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЇ 26 жовтня 2022 року: https://lib.iitta.gov.ua/733616/1/%D0%97%D0%91%D0%86%D0%A0%D0%9D%D0%98%D0%9A%2026.10.22.pdf

 

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ТА ПРИЗЕРІВ обласного конкурсу на кращий відеоурок серед педагогічних працівників професійної підготовки закладів професійної (професійно-технічної) освіти Донецької області:
I. У номінації професійно-теоретична підготовка:
- І місце, Диплом І ступеню - Кучма Лариса Володимирівна, викладач спеціальних дисциплін Краматорського вищого професійного училища. Тема уроку: «Рульове керування автомобіля» https://youtu.be/X7TlRDr25Hg
- ІІ місце, Диплом ІІ ступеню - Чульська Юлія Олександрівна, викладач спеціальних дисциплін Селидівського професійного ліцею. Тема уроку: «Призначення, загальна будова коробки передач, їх типи» https://www.youtube.com/watch?v=w3bQOPyUAbw
II. У номінації професійно-практична підготовка:
- І місце, Диплом І ступеню - Ковалевський Богдан Олегович, майстер виробничого навчання ДНЗ «Костянтинівське вище професійне училище». Тема уроку: «Технічне обслуговування і ремонт стартера» https://youtu.be/Oq3sYHn6meI
- ІІ місце, Диплом ІІ ступеню - Швець Сергій Михайлович, майстер виробничого навчання ДНЗ «Слов’янський професійний аграрний ліцей». Тема уроку: «Водіння автомобіля КАМАЗ І ГАЗ 52 по маневровому майданчику» https://drive.google.com/.../1QYu96icIEDag4KwoJOQrfMrzBnr...
- ІІІ місце, Диплом ІІІ ступеню - Слаква Олексій Анатолійович, майстер виробничого навчання ДНЗ «Краматорське вище професійне торгово-кулінарне училище». Тема уроку: «Гальмівна система автомобіля»
III. Диплом лауреата:
- Коваленко Віктор Миколайович, викладач спеціальних дисциплін ДНЗ «Слов’янський професійний аграрний ліцей»;
- Будянська Маргарита Юріївна, майстер виробничого навчання ДНЗ «Краматорське вище професійне металургійне училище».
- Пшиченко Микола Васильович, викладач спеціальних дисциплін Олександрівського професійного аграрного ліцею.
ПРАЦЮЄМО, БОРЕМОСЬ ТА ВІРИМО У НАШУ ПЕРЕМОГУ! СЛАВА УКРАЇНІ!

Контакти

home

місто Краматорськ,

Донецька область,

Україна, 84331

email

nmcptodon@meta.ua

nmcptodon@gmail.com

phone

+380505461201

(директор

Гончаров Едуард Вячеславович

 

© НМЦ ПТО у Донецькій області

Search

Много шаблонов Joomla на JooMix.org