ukenpl
П'ятниця, 30 червня 2023 06:21

Про Сертифікати Платформи "Світ професій"

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
Шановні викладачі закладів освіти!
      Інститут професійних кваліфікацій щиро вдячний за ваш внесок у наповнення цифрової платформи професійної освіти «Світ професій».
        Станом на 1 липня 2023 року 79 педагогів звернулася до нас з пропозицією надати навчальні матеріали за 31 професією. За рішенням наукової ради ІПК вже 122 сучасних авторських навчальних матеріалів розміщено на Платформі.
    Науковою радою Інституту професійних кваліфікацій прийнято рішення про видачу авторам Сертифікатів про розміщення навчальних матеріалів на Платформі «Світ професій».
     Всі автори, навчальні матеріали яких вже розміщені на Платформі, протягом липня-серпня 2023 року отримають на свою електрону пошту Сертифікат про розміщення.
    Всі автори, навчальні матеріали яких будуть в подальшому розміщуватися на Платформі, будуть отримувати Сертифікати протягом двох тижнів з дня виходу щотижневого дайжесту про оновлення матеріалів на Платформі.
          Ми дякуємо авторам за сучасні навчальні матеріали і запрошуємо викладачів до подальшої співпраці з Платформою «Світ професій».
         Оновлення Платформи «Світ професій» продовжується.
         Процедура додавання навчальних матеріалів на Платформу та видачі Сертифікатів детально описана в розділі «Питання та відповіді» Платформи.
  
 
Матеріал на сайті
Переглядів : 213

Контакти

home

місто Краматорськ,

Донецька область,

Україна, 84331

email

nmcptodon@meta.ua

nmcptodon@gmail.com

phone

+380505461201

(директор

Гончаров Едуард Вячеславович

 

© НМЦ ПТО у Донецькій області

Search

Много шаблонов Joomla на JooMix.org