ukenpl
П'ятниця, 24 листопада 2023 11:37

ПІДСУМКИ ІНТЕРНЕТ-ВІКТОРИНИ СЕРЕД ПЕДАГОГІВ ЗП(ПТ)О ДОНЕЧЧИНИ З ПРОФЕСІЇ «ВОДІЙ АВТОТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ»

Оцініть матеріал!
(3 голосів)

ПІДСУМКИ ІНТЕРНЕТ-ВІКТОРИНИ СЕРЕД ПЕДАГОГІВ ЗП(ПТ)О ДОНЕЧЧИНИ З ПРОФЕСІЇ «ВОДІЙ АВТОТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ»

       В рамках завершення 2-го етапу Всеукраїнського Тижня безпеки дорожнього руху, Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Донецькій області 23 листопада 2023 року провів обласну Інтернет вікторину серед педагогічних працівників ЗП(ПТ)О області, які ведуть підготовку здобувачів освіти за професією «Водій автотранспортних засобів».

       ЗП(ПТ)О Донеччини активно і творчо долучилися до Всеукраїнського Тижня безпеки дорожнього руху, проведено багато онлайн заходів (круглі столи, вікторини, олімпіади, конкурси, творчі проєкти, тощо), де учасникам освітнього процесу нагадали Правила дорожнього руху для водіїв та пішоходів, правила безпеки на дорогах. Ознайомитись з проведенням таких заходів можна на сайтах та сторінках Facebook ЗП(ПТ)О Донецької області.

      Цікавим заходом змагальницького характеру для педагогів області стала участь в Інтернет вікторині за напрямком підготовки «Автомобільний транспорт» до якої долучилися 12 педагогічних працівників професійно-теоретичної та професійно-практичної підготовки ЗП(ПТ)О Донеччини, що ведуть підготовку кваліфікованих робітників за професією «Водій автотранспортних засобів».

         Учасники заходу виконували онлайн-завдання на освітньому онлайн порталі «На урок», сервіс автоматично веде підрахунок кількості балів, відсотки вірних відповідей, визначає переможців.

        Відеоспостереження за конкурсантами здійснювалося за допомогою платформи Google Meet організаційним комітетом заходу, у складі:

  • Ірина ФІЛЯЄВА, методист кабінету професійної підготовки Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Донецькій області;
  • Андрій ХРОМІХІН, голова обласної методичної секції педагогічних працівників з професій автомобільного транспорту, викладач спеціальних дисциплін ДНЗ «Костянтинівське вище професійне училище»;
  • Володимир СТИРАНЕЦЬ, викладач спеціальних дисциплін, директор Сіверського професійного ліцею;
  • Надія ГРИГОРЯН, майстер виробничого навчання з професії «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення» ДНЗ «Костянтинівське вище професійне училище».

        За результатами виконаних завдань програма освітнього онлайн порталу «На урок» визначила переможців:

І місце Узун Олег Вікторович, майстер виробничого навчання Великоновосілківського професійного ліцею;

ІІ місце – Ковалевський Богдан Олегович, майстер виробничого навчання ДНЗ «Костянтинівське вище професійне училище»;

ІІІ місце – Юристовський Василь Михайлович, викладач спеціальних дисциплін Сіверський професійний ліцей.

      Наприкінці заходу педагогічні працівники отримали відповіді на всі запитання, кожен учасник мав змогу переглянути результати свого тестування на освітньому онлайн порталі «На урок», а також педагоги обмінялися досвідом роботи з використанням корисних цифрових застосунків для організації професійної підготовки здобувачів освіти в дистанційному форматі.

       Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Донецькій області дякує всім учасникам заходу за активність і наполегливість, бажає натхнення в роботі та вітає переможців обласної Інтернет вікторини!

Тож, працюємо на освітянському фронті та наближаємо нашу перемогу! Слава Україні!

 

Переглядів : 43

Контакти

home

місто Краматорськ,

Донецька область,

Україна, 84331

email

nmcptodon@meta.ua

nmcptodon@gmail.com

phone

+380505461201

(директор

Гончаров Едуард Вячеславович

 

© НМЦ ПТО у Донецькій області

Search

Много шаблонов Joomla на JooMix.org