ukenpl
Четвер, 23 листопада 2023 08:53

ВІДБУВСЯ ОБЛАСНИЙ ПРАКТИЧНИЙ ВЕБІНАР З ПИТАНЬ АДАПТАЦІЇ ПЕРШОКУРСНИКІВ В ЗП(ПТ)О ДОНЕЧЧИНИ

Оцініть матеріал!
(2 голосів)
 
22 листопада 2023 року Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Донецькій області проведено обласний практичний вебінар «Адаптація першокурсників до системи професійної освіти в умовах дистанційного навчання. Педагогічний досвід».
 
        Захід об’єднав майже 80 педагогів різних напрямків підготовки кваліфікованих робітників, викладачів загальноосвітньої підготовки, психологів, соціальних педагогів, класних керівників ЗП(ПТ)О, які мають досвід роботи щодо адаптації першокурсників за майже два роки війни і три роки дистанційного навчання, а також готових поділитися своїм досвідом та отримати цікавий досвід від інших колег.
      На початку вебінару до учасників з вітальним словом звернувся директор НМЦ ПТО у Донецькій області Едуард Гончаров, який наголосив на важливості індивідуального підходу до кожного першокурсника та ретельності формування свідомості нових профтехосвітян України під час воєнного стану.
 
 
        Модератор заходу Тетяна Солодун, методист Центру, привітала учасників, ознайомила присутніх з програмою вебінару та представляла кожного спікера заходу:
1. Олена Школьнікова, соціальний педагог, класний керівник Великоновосілківського професійного ліцею розповіла про психологічну підтримку першокурсників педагогами і родиною, вмотивованість на здобуття майбутньої професії в умовах дистанційного навчання.
2. Олександр Смирнов, викладач загальноосвітньої підготовки ДПТНЗ «Краматорський центр ПТО» розповів про найважливіші аспекти адаптації першокурсників і проблеми, які виникають на початку навчального року.
3. Станіслав Стрельцов, педагог професійної підготовки, голова методичної комісії ДПТНЗ «Краматорський центр ПТО» розповів про свою роботу з педагогами щодо їх адаптації до сучасних умов роботи з першокурсниками.
4. Сергій Шпак, майстер виробничого навчання ДПТНЗ «Краматорський центр ПТО» поділився досвідом роботи з першокурсниками та продемонстрував відео професійно-практичного навчання зі здобувачами освіти.
5. Катерина Нестюркіна та Карина Шелест, педагоги професійної підготовки Краматорського вищого професійного училища, презентували свій досвід роботи з першокурсниками та поділились цікавими педагогічними лайфхаками.
6. Вікторія Лазорько, майстер виробничого навчання Торецького професійного ліцею, розповіла про адаптацію першокурсників з професії «Кухар» в умовах дистанційного навчання.
7. Олександр Гаращенко та Костянтин Глєбський, педагоги професійної підготовки Покровського професійного ліцею, розповіли про організацію взаємодії з першокурсниками під час освітнього процесу на базі офіційного сайту Покровського ПЛ та шляхи вирішення технічних проблем при проведенні дистанційних уроків виробничого навчання.
8. Тетяна Попович, Галина Єрьоменко та Юлія Чуркіна, педагоги професійної підготовки Слов’янського багатопрофільного регіонального центру професійної освіти імені П. Ф. Кривоноса, розповіли про адаптацію першокурсників до оволодіння професією «Кравець».
 
 
       Насичена програма вебінару містила корисний, масштабний педагогічний досвід педагогів ЗП(ПТ)О, тому з упевненістю можна сказати, що система професійної (професійно-технічної) освіти Донеччини має досвідчених. сучаснихх педагогів і вмотивованих здобувачів освіти.
         Колектив НМЦ ПТО у Донецькій області висловлює щиру вдячність педагогам за активність під час заходу, при обговоренні та бажає всім колегам професійного зростання.
 
Віримо в ПЕРЕМОГУ України, віримо у післявоєнне процвітання України та системи професійної (професійно-технічної) освіти.
Слава Україні!
Всі фотоматеріали за покликанням: https://www.facebook.com/groups/nmcptodon/permalink/1284821598889140/?mibextid=uJjRxr
Презентаційні матеріали вебінару:
· Олена Школьнікова https://www.canva.com/.../Gf4INmK8UA4UCeBky9d-KQ/view...
· Станіслав Стрельцов https://docs.google.com/.../1IgaWUQ7lnRrAB9akkdoR.../edit...
· Катерина Нестюркіна, Карина Шелест https://docs.google.com/.../114UVxcFvz5lCIbw.../edit...
· Олександр Гаращенко https://docs.google.com/.../1dsnjw7JIRSUcs0C74vb6.../edit...
· Попович Тетяна, Галина Єрьоменко, Чуркіна Юлія https://drive.google.com/.../1MiiM5brUgx2BeJfjta0.../view...
Переглядів : 72

Контакти

home

місто Краматорськ,

Донецька область,

Україна, 84331

email

nmcptodon@meta.ua

nmcptodon@gmail.com

phone

+380505461201

(директор

Гончаров Едуард Вячеславович

 

© НМЦ ПТО у Донецькій області

Search

Много шаблонов Joomla на JooMix.org