ukenpl
П'ятниця, 17 листопада 2023 13:46

ВІДБУВСЯ ОБЛАСНИЙ СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ З ПРЕДМЕТУ МАТЕРІАЛОЗНАВСТВО

Оцініть матеріал!
(3 голосів)
НА ДОНЕЧЧИНІ ВІДБУВСЯ ОБЛАСНИЙ СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ З ПРЕДМЕТУ МАТЕРІАЛОЗНАВСТВО
 
        16 листопада 2023 року Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Донецькій області проведено обласний семінар-практикум за темою: «Формування професійних компетентностей майбутнього кваліфікованого робітника на уроках з предмета «Матеріалознавство»».
        До заходу долучилися викладачі ЗП(ПТ)О з предмета матеріалознавство за напрямками: будівництво та архітектура, слюсарна справа, зварювальні роботи, автомобільний та залізничний транспорт, виробництво кераміки, педагогічних працівників з професій фотограф, живописець, які познайомилися з досвідом роботи колег з використання сучасних інноваційних технологій навчання дистанційної освіти для вдосконалення професійного, творчого потенціалу педагогічних працівників.
        Ірина ФІЛЯЄВА, методист НМЦ ПТО у Донецькій області, модератор заходу, ознайомила присутніх з програмою обласного семінару-практикуму, звернула увагу учасників заходу на пріоритетні напрями організації освітнього процесу в ЗП(ПТ)О в умовах реформування системи ПТО під час дистанційного та змішаного навчання, наголосила на постійному саморозвитку педагога професійної підготовки в оволодінні цифровими інструментами для удосконалення професійної майстерності, що збагачує педагогічний досвід викладача, впливає на формування професійних компетентностей майбутнього кваліфікованого робітника, поглиблює та поширює знання, вміння та навички здобувачів освіти в оволодінні обраною професією.
 
 
         Свій досвід роботи з впровадження в професійно-теоретичну підготовку інтерактивних методів мотивації навчальної діяльності, форм і методів організації індивідуальної і групової роботи учнів на уроках в умовах сьогодення презентували спікери заходу:
  • Оксана МАКАРИЧЕВА, викладач спеціальних дисциплін будівельного напрямку підготовки ДНЗ "Краматорське вище професійне торгово-кулінарне училище". Тема: «Матеріалознавство - це цікаво! Надихаючі інструменти та сервіси педагога професійної підготовки»;
  • Ольга РИПУНОВА, викладач спеціальних дисциплін Слов’янського багатопрофільного регіонального центру професійної освіти ім. П. Ф. Кривоноса. Тема: «Онлайн інструменти для проведення уроків «Матеріалознавство» з професії «Виробник художніх виробів з кераміки» в умовах сьогодення»;
  • Лариса ШЕВЧЕНКО, викладач спеціальних дисциплін зварювального напрямку підготовки Торецького професійного ліцею Тема: «Використання цифрових технологій на уроках матеріалознавства».
        З метою професійного зростання, саморозвитку, розширення переліку інструментів з використання і розробки сучасного інтерактивного контенту, в рамках семінару, викладачів було ознайомлено з цифровими сервісами для створення цифрового середовища з організації якісного уроку з предмета матеріалознавство, а саме створення робочих аркушів у застосунку Wizer.me та сервісами для створення сайту педагога.
        З практикою застосування означених освітніх ресурсів на уроках, присутніх ознайомила та провела практичний показ і навчання спікер заходу:
  • Любов БЕРЕЖНА, методист Лиманського професійно-технічного училища. Тема: «Створення робочих аркушів у застосунку Wizer.me Створення сайту педагога. Практика застосування на уроці».
        Учасники подякували організаторам та спікерам за цікавий, пізнавальний досвід, за набуті нові знання, за можливість підвищити свої цифрові та педагогічні компетентності з використання онлайн-сервісів.
        Матеріали обласної панорами творчості:
- Презентація Макаричевої О. А.:
- Презентація Рипунова О. С.:
- Презентація Шевченко Л. П.:
- Презентація Бережної Л. В.:
 
            Тримаймо освітній фронт! Слава Україні!
 
Переглядів : 84

Контакти

home

місто Краматорськ,

Донецька область,

Україна, 84331

email

nmcptodon@meta.ua

nmcptodon@gmail.com

phone

+380505461201

(директор

Гончаров Едуард Вячеславович

 

© НМЦ ПТО у Донецькій області

Search

Много шаблонов Joomla на JooMix.org