ukenpl
Понеділок, 18 вересня 2023 08:39

ПРОВЕДЕНО ОНЛАЙН ЗАСІДАННЯ ОБЛАСНИХ МЕТОДИЧНИХ СЕКЦІЙ: «БУДІВНИЦТВО ТА АРХІТЕКТУРА», «ЗВАРЮВАЛЬНЕ ВИРОБНИЦТВО, «СЛЮСАРНА СПРАВА»

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

НА ДОНЕЧЧИНІ ПРОВЕДЕНО ОНЛАЙН ЗАСІДАННЯ ОБЛАСНИХ МЕТОДИЧНИХ СЕКЦІЙ: «БУДІВНИЦТВО ТА АРХІТЕКТУРА», «ЗВАРЮВАЛЬНЕ ВИРОБНИЦТВО, «СЛЮСАРНА СПРАВА»

        15 вересня 2023 року Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Донецькій області проведено онлайн засідання обласних методичних секції педагогічних працівників за напрямками підготовки: «Будівництво та архітектура», «Зварювальне виробництво», «Слюсарна справа». 55 педагогів професійної підготовки ЗП(ПТ)О області приєдналися до онлайн зустрічі.

       Профільний методист НМЦ ПТО у Донецькій області Ірина ФІЛЯЄВА, привітала присутніх з початком нового навчального року, презентувала добірку методичних матеріалів для організації ефективного освітнього процесу у 2023-2024 навчальному році в умовах воєнного стану, надала корисні посилання до них, ознайомила з основними нормативно-правовими документам щодо планування освітнього процесу, корисними сайтами МОНУ та ІМЗО, на яких розміщено важливі для викладання матеріали за напрямками та професіями, розповіла про актуальне впровадження оновлених освітніх програм, зосередила увагу учасників заходу на постійній самоосвіті, впровадженні нових інноваційних форм і методів проведення уроків професійної підготовки для якісного формування ключових практичних компетентностей у здобувачів освіти.

         Спікери обласного засідання, керівники методичних секцій, підвели підсумки роботи методичних секцій в минулому навчальному році, внесли пропозиції до планів методичної роботи у новому 2023-2024 навчальному році, а також, розповіли про:

  • напрямок підготовки «Будівництво та архітектура» - Тетяна ДЕХТЯР, методист Торецького професійного ліцею, поділилася своїми враженнями від присутності 25 серпня 2023 р. на Серпневій конференції освітян України, яка обʼєднала всю освітянську спільноту в Києві;
  • напрямок підготовки «Зварювальне виробництво» - Людмила ПІТЕЛЯЄВА, викладач професійно-теоретичної підготовки Краматорського вищого професійного училища, розповіла про роботу обласної творчої групи педагогів, які долучилися до розробки орієнтовної освітньої програми з професії 7212 «Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах», відповідно до ДОС 7212.С.25.11-2023 з професії 7212 «Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах», затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 17 березня 2023 р. № 302, розробленим за компетентнісним підходом.

          Захід пройшов насичено і цікаво, учасники активно обговорили робочі та проблемні питання організації освітнього процесу у новому навчальному році за напрямками підготовки, узагальнили актуальні пропозиції з питань підготовки майбутніх кваліфікованих робітників в сучасних умовах.

           Колектив НМЦ ПТО у Донецькій області щиро дякує учасникам засідання за активну участь в масових методичних заходах, бажає всім миру, творчого натхнення та скорішої Перемоги! Слава Україні!

Посилання на презентацію: https://docs.google.com/presentation/d/14jaztC0cfz0dPazE8E3dzFT5YDfF-Xzf/edit?usp=sharing&ouid=112418656333750927555&rtpof=true&sd=true

 

Переглядів : 117

Контакти

home

місто Краматорськ,

Донецька область,

Україна, 84331

email

nmcptodon@meta.ua

nmcptodon@gmail.com

phone

+380505461201

(директор

Гончаров Едуард Вячеславович

 

© НМЦ ПТО у Донецькій області

Search

Много шаблонов Joomla на JooMix.org