ukenpl
Неділя, 17 вересня 2023 06:48

Проведено онлайн засідання обласної методичної секції викладачів-філологів ЗП(ПТ)О Донецької області

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

        14 вересня 2023 року, НМЦ ПТО у Донецькій області проведено онлайн-засідання обласної методичної секції викладачів-філологів ЗП(ПТ)О Донецької області.

        Попри повномасштабну війну, новий 2023/2024 навчальний рік розпочався вчасно. Викладачі-філологи зібралися разом, щоб обговорити складні повсякденні питання з організації освітнього процесу в умовах сьогодення.

           Відкрила засідання і привітала учасників з початком нового навчального року Тетяна ВАСЮХНО, методист кабінету загальноосвітньої підготовки НМЦ ПТО у Донецькій області.

         Про роботу і досягнення викладачів методичних об’єднань області в минулому навчальному році повідомили керівники методичних секцій викладачів-філологів: Володимир ВІННІК, викладач Краматорського ВПУ, керівник методичних секцій викладачів-філологів Краматорського і Бахмутського методичних об’єднань; Олена ЦИГАНОК, викладач Покровського ПЛ, голова методичної секції викладачів української мови та літератури, зарубіжної літератури, мистецтва Покровського методичного об’єднання та Марина ЖИБІНКАС, викладач Покровського ПЛ, голова методичної секції викладачів іноземних мов Покровського методичного об’єднання. Вони наголосили, що в складних умовах всі викладачі опанували цифрові технології, успішно проводили онлайн і дистанційні уроки, позакласні заходи. Попри велике навантаження, всі брали активну участь у масових методичний заходах, готували учнів до участі в міжнародних, всеукраїнських філологічних конкурсах, вели активну виховну роботу і мають значні досягнення.

         Досвідом участі та досягненнями в різноманітних конкурсах, що є вагомою складовою самовдосконалення та фахового зросту педагога, поділилися Катерина ХАНДОГА, викладач ДНЗ «Краматорське ВПТКУ» і Віталіна КОЗІЄВА, викладач Олександрівського професійного аграрного ліцею.

        У продовження заходу, Тетяна ВАСЮХНО надала методичні рекомендації щодо організації уроків в змішаному форматі та особливості викладання гуманітарних предметів у новому навчальному році, нагадала про обов’язкове дотримання всіх нормативно-правових документів у роботі. Також націлила викладачів на участь у міжнародних, всеукраїнських, обласних конкурсах і методичних заходах, які організовує і проводить НМЦ ПТО у Донецькій області.

          Всі учасники заходу привітали один одного з початком нового етапу в роботі, подякували організаторам і доповідачам за корисну інформацію, за доброзичливість і підтримку та побажали мирного, успішного навчального року.

 Ознайомитися з матеріалами засідання можна за посиланням:

https://drive.google.com/drive/folders/1XOEjOrvKH0hrCCCp3Xq4KZT0Ga31zDLD?usp=drive_link

Переглядів : 91

Контакти

home

місто Краматорськ,

Донецька область,

Україна, 84331

email

nmcptodon@meta.ua

nmcptodon@gmail.com

phone

+380505461201

(директор

Гончаров Едуард Вячеславович

 

© НМЦ ПТО у Донецькій області

Search

Много шаблонов Joomla на JooMix.org