
25 лютого 2026 року відбулося десяте онлайн-заняття обласної школи е-навчання «Цифрова компетентність педагога», організоване Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Донецькій області.
Захід пройшов у межах діяльності обласного онлайн Хабу цифрового педагога. Методист Центру Ольга Пустовгарова привітала учасників та розпочала зустріч, підкресливши, що опанування сучасних цифрових інструментів є фундаментом професійного розвитку педагога в умовах цифровізації системи освіти.
Керівник е-школи — Олена Петрівна Тітаренко, викладач інформатики Краматорського вищого професійного училища, провела практичне заняття на тему: «Практичні аспекти використання Microsoft Excel в освітній діяльності».
Під час зустрічі більше 60-ти учасників розглянули функціональні можливості програми Microsoft Excel для організації, обробки та аналізу даних. Особливу увагу приділено форматуванню даних, автозаповненню, використанню формул і функцій, створенню та налаштуванню фільтрів. Практична частина заняття дала можливість педагогам відпрацювати інструменти Excel у режимі реального часу та отримати відповіді на актуальні запитання щодо їх застосування в професійній діяльності.

Учасники відзначили високу прикладну цінність тренінгу та висловили бажання продовжити вивчення інших можливостей табличного редактора.
Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Донецькій області висловлює вдячність Олені Петрівні Тітаренко за професіоналізм та ефективне проведення заняття, а також усім педагогам — за активність і прагнення до саморозвитку.
Обласна Школа е-навчання й надалі залишається дієвим майданчиком професійного зростання педагогів професійної освіти Донеччини та впровадження сучасних цифрових рішень в освітній процес.

