ukenpl

Зелені навички для відновлення України

Зелені навички для відновлення України
17 жовтня 2021 р. за ініціативи громадської організації «RAZOM WE STAND» та ресурсно-аналітичного центру «Суспільство і довкілля» відбулась дискусія навколо теми «Зелені робочі місця та інвестиційний потенціал для відновлювальної енергетики (ВДЕ) в Україні». Участь у панельній дискусії, присвяченій «зеленим» робочим місцям для економічного відновлення країни взяв Директор Інституту професійних кваліфікацій Родіон Колишко.
Дискусія розпочалась презентацією основних результатів дослідження, підготовленого аналітиками громадської організації «RAZOM WE STAND» та ресурсно-аналітичного центру «Суспільство і довкілля», метою якого була характеристика загальних передумов розвитку «зелених» робочих місць як однієї з основних передумов відновлення України у повоєнний період.
Радник Представництва ЄС в Україні з питань енергетики Торстен Воллерт, зокрема, відмітив необхідність розвитку відновлювальної енергетики як складової загального процесу підвищення сталості економіки України, чому, зокрема, мають сприяти значні інвестиції у сфери, пов’язані з енергоефективним виробництвом з боку ЄС та інших міжнародних структур.
Родіон Колишко у свою чергу відмітив, що будь-які інвестиції, зокрема, спрямовані на розвиток енергоефективних виробництв та технологій, мають супроводжуватися та реалізовуватися кваліфікованими фахівцями та працівниками у відповідній кількості та з необхідними, сучасними та відповідними рівню передбачених інновацій знаннями та навичками. «Сьогодні ми змушені свідчити значне відставання процесів формування загальних компетентностей у сфері енергоефективності практично у всіх ланках освіти. Це означає, що першокласники, які пішли у школу у 2023р. скоріше за все не будуть володіти адекватними вміннями та знаннями у сфері енергоефективності та формування циркулярної економіки по закінченню школи, на відміну від своїх однолітків у країнах ЄС», - зазначив експерт.
 Представники урядових структур (Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України та Міністерства енергетики України) разом з представницею Вінницької міської ради, яка представила цікавий досвід сприяння розвитку енергозберігаючих технологій та відповідному інвестиційному клімату на рівні територіальної громади, поділилися баченням формування когорти професіоналів, яка буде працювати у сфері реалізації проектів з енергоефективності та відновлювальної енергетики у повоєнний період розвитку України.
 
Матеріал на сайті
Переглядів : 31

Контакти

home

місто Краматорськ,

Донецька область,

Україна, 84331

email

nmcptodon@meta.ua

nmcptodon@gmail.com

phone

+380505461201

(директор

Гончаров Едуард Вячеславович

 

© НМЦ ПТО у Донецькій області

Search

Много шаблонов Joomla на JooMix.org