ukenpl

РЕЗУЛЬТАТИ ТИЖНЯ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ В ЗП(ПТ)О ДОНЕЧЧИНИ

 
РЕЗУЛЬТАТИ ТИЖНЯ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ В ЗП(ПТ)О ДОНЕЧЧИНИ
 
Фотоматеріали флешмобу за посиланням: https://www.facebook.com/groups/nmcptodon/permalink/1276434603061173/?mibextid=uJjRxr
 
Маємо безцінний дар: одну з наймилозвучніших і найкрасивіших мов світу. Всебічна підтримка державності мови, зростання її престижу, зміцнення та розвиток – почесна місія кожного громадянина України. Попри повітряні тривоги, вибухи українська мова живе і розквітає!
Тиждень української мови був насичений і плідний. 27 жовтня, в День української писемності та мови, з метою виховання у молодих людей любові та поваги до української мови та народних традицій було проведено низку заходів у онлайн форматі. Окрім викладачів української мови до проведення заходів долучилися всі педагоги закладів: класні керівники, майстри в/н, бібліотекарі, які також залюбки провели цікаві виховні та позаурочні заходи.
Переважна більшість педколективів разом з учнями в синхронному режимі взяли участь у написанні Національного радіодиктанту єдності.
Цього ж дня стартував ХХІV Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика. В І етапі взяли участь понад 150 учнівзакладів П(ПТ)О області.
А вже 31 жовтня стартував і ХІV Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді.
В усьому світі відомо, що державна мова об’єднує людей в одне ціле, в один народ. Мова – найдорожче добро, найбільша цінність волелюбного українського народу, духовий скарб нації. Бажаємо всім оберігати, шанувати, плекати, розвивати українську мову. Хай слово стає вашим союзником у досягненні всіх ваших мрій та цінностей. Бажаємо, щоб українська мова, рідне слово було для нас духовним джерелом життя і оберегом. Не з примусу, а лише за покликом власного сумління та гідності плекаймо у душі любов до рідної мови!
Практично кожен заклад взяв участь у обласному флешмобі «Є мова – є нація», присвяченому Дню української писемності та мови. Відео розміщувалися на сайтах закладів та на сторінках Фейсбуку.
 
Всі, хто має бажання, можуть переглянути відео за посиланнями:
 
1. Краматорське ВПУ:
2. ДНЗ «Краматорське ВПТКУ»:
3. ДПТНЗ "Краматорський центр ПТО»:
4. Селидівський професійний ліцей:
5. ДНЗ «Бахмутський центр ПТО»:
6. Білозерський ПГЛ:
7. Маріупольський ПЛСПіТ:
8. Слов’янський БРЦПО:
9. Торецький ПЛ:
10. ДНЗ «Краматорське ВПМУ»:
11. Слов’янський ПАЛ:
12. Олександрівський ПАЛ:
13. Курахівський ПЛ:
14. Лиманське ПТУ:
Колектив НМЦ ПТО у Донецькій області висловлює всім учасникам флешмобу слова щирої вдячності за вашу активність, щиру патріотичну позицію, ваші цікаві, насичені, творчі й яскраві презентаційні матеріали та сприяння розвитку державної мови в Україні!
 
Переглядів : 12
 
 
 
 
Переглядів : 15

Контакти

home

місто Краматорськ,

Донецька область,

Україна, 84331

email

nmcptodon@meta.ua

nmcptodon@gmail.com

phone

+380505461201

(директор

Гончаров Едуард Вячеславович

 

© НМЦ ПТО у Донецькій області

Search

Много шаблонов Joomla на JooMix.org