ukenpl

МАТЕРІАЛИ ОБЛАСНОГО ВЕБІНАРУ ЗВАРНИКІВ ЗП(ПТ)О ДОНЕЧЧИНИ ВІД 26.05.2023 Р.

26 травня 2023 року, з нагоди Дня зварника в рамках Тижня професійної освіти України Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Донецькій області проведено обласний вебінар за темою: «Підготовка майбутніх зварників Донеччини в умовах воєнного стану».
        День зварника – професійне свято, яке відзначається в останню п’ятницю травня. Професія зварника важлива і потрібна на кожному виробництві, у різних галузях промисловості. Від професіоналізму зварника залежить міцність, довговічність та безпека експлуатації найскладніших конструкцій, механізмів, будівель та споруд, і тому, дуже важливою складовою є якісна підготовка кваліфікованого робітника за напрямком в ЗП(ПТ)О, особливо, в умовах сьогодення, знаючи, що після Перемоги, професіоналам відбудовувати країну!
У заході взяли участь педагогічні працівники напрямку підготовки «Зварювальні роботи» 11 закладів професійної (професійно-технічної) освіти Донеччини.
        Ірина ФІЛЯЄВА, методист НМЦ ПТО у Донецькій області, модератор заходу, привітала присутніх з професійним святом, ознайомила з програмою обласного вебінару, зазначила, що основне, важливе завдання, сучасної професійної освіти – підготовка кваліфікованого фахівця, озброєного необхідними компетентностями, що забезпечують його здатність швидко реагувати на запити часу, взаємодіяти з інформаційними технологіями, творчо та професійно розвиватися.
Посилання на презентацію:
        Під час проведення вебінару учасники обговорювали актуальні питання підготовки майбутніх зварників в умовах воєнного стану, формування їх професійних компетенцій шляхом впровадження новітніх технологій на уроках професійної підготовки при дистанційному та змішаному навчанні.
Спікерами заходу були досвідчені педагоги ЗП(ПТ)О області:
- Володимир Доленко, майстер виробничого навчання, ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти», «Підготовка висококваліфікованих електрогазозварників в ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти в умовах сьогодення»;
- Лариса Ткаченко, викладач спеціальних дисциплін, Авдіївського професійно-технічного училища, «Підготовка кваліфікованих робітників з професії «Електрогазозварник» в умовах воєнного стану»;
- Володимир Легануш, викладач спеціальних дисциплін, ДНЗ «Костянтинівське вище професійне училище», «Професійно - теоретична підготовка майбутніх зварників в сучасних умовах»;
- Ніна Науменко, викладач спеціальних дисциплін Селидівського професійного ліцею, «Компетентністний підхід до підготовки кваліфікованих зварників в ЗП(ПТ)О в умовах воєнного стану»;
- Дмитро Токар, майстер виробничого навчання, ДНЗ «Слов`янський професійний аграрний ліцей», провів інтелектуальну гру: «Вікторина для педагогічних працівників напрямку підготовки «Зварювальні роботи».
         Підводячи підсумки заходу, методист НМЦ ПТО у Донецькій області, Ірина ФІЛЯЄВА, зазначила, що якісна підготовка кваліфікованого зварника вимагає особливого підходу від педагогів до вибору форм, методів навчання з максимальним використанням цифрових інноваційних технологій, вивчення передового педагогічного досвіду колег, постійного саморозвитку і самоосвіти, прагнення до творчого і професійного зростання.
         Захід пройшов насичено та цікаво, учасники подякували організаторам і спікерам за пізнавальний досвід, за набуті нові знання і можливість підвищити свої педагогічні компетентності з цифрових технологій навчання.
         Матеріали обласного вебінару:
- Презентація Доленко В. В.:
- Презентація Ткаченко Л. Ф.:
- Презентація Легануша В. І.:
Презентація Науменко Н. П.:
- Презентація Токар Д. Л.:
Тримаймо освітній фронт! Слава Україні!
Переглядів : 52

Контакти

home

місто Краматорськ,

Донецька область,

Україна, 84331

email

nmcptodon@meta.ua

nmcptodon@gmail.com

phone

+380505461201

(директор

Гончаров Едуард Вячеславович

 

© НМЦ ПТО у Донецькій області

Search

Много шаблонов Joomla на JooMix.org