
27 лютого 2025 року НМЦ ПТО у Донецькій області проведено п’яте засідання обласної школи е-навчання «Цифрова компетентність педагога».
Методист Центру Ольга Пустовгарова привітала учасників та представила новий розділ на сайті НМЦ ПТО «Хаб цифрового педагога».

Керівник е-школи Олена Тітаренко, викладач інформатики Краматорського вищого професійного училища для чергового заняття обрала сервіс Draw.io та на початку засідання презентувала його можливості прогарами: створення електричних схем, блок-схем, графіків, діаграм, таблиць, планів приміщення, ментальних карт тощо.
В практичній частині заняття, учасники в синхронному режимі працювали на онлайн дошці сервісу. Ознайомились з інтерфейсом програми, великою кількістю наборів елементів та фігур, з можливостями експортування та збереження файлів у різні формати. Навчились додавати фігури, об’єкти, таблиці, текст, користуватись шаблонами, а також спробували писати від руки по полотну.
Виявилось, що сервіс Draw.io має багато переваг: безкоштовність, доступність, простота використання, інтеграція з хмарними сервісами, можливість спільної роботи, безпека, мультимовний інтерфейс.
Посилання на презентацію: https://surl.li/xwgudq
Наприкінці тренінгу, учасники обговорили проблемні питання, подякували тренерці та організаторам корисного й продуктивного заходу.
НМЦ ПТО у Донецькій області висловлює щиру вдячність Олені Тітаренко, керівнику школи е-навчання та учасникам засідання за активність і співпрацю.
Підвищення цифрової компетентності профтехосвітян Донеччини – це важливий крок до модернізації професійної освіти та підготовки кваліфікованих кадрів для відбудови нашої країни.

