П'ятниця, 30 квітня 2021 09:49

ТВОРЧА МАЙСТЕРНЯ У СЕЛИДІВСЬКОМУ ПРОФЕСІЙНОМУ ЛІЦЕЇ

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

ТВОРЧА МАЙСТЕРНЯ У СЕЛИДІВСЬКОМУ

ПРОФЕСІЙНОМУ ЛІЦЕЇ

           У Селидівському професійному ліцеї створені належні умови для здобуття учнями робочих професій. Особливу увагу ми приділяємо відкриттю нових професій: підбираємо кадри, дбаємо про матеріально-технічну базу, оснащення кабінетів. Так, нещодавно відбулося відкриття кабінету-майстерні для підготовки учнів за професіями “Живописець” та “Фотограф”. На сьогоднішній день вони одні з найпопулярніших на ринку праці.

         Усе, що знаходиться у майстерні, створено руками здобувачів ліцею. Тут пейзажі і картини-вишиванки бісером та стрічками, картина із зерен кофе і роботи з квілінгу, розписані келихи та багато інших композицій. Переважна більшість робіт сповнені любовю до своєї професії, Батьківщини, до її мальовничої природи, до людини праці.

         У поточному році наш ліцей запрошує на навчання випускників шкіл на базі 9 та 11 класів за новими професіями Живописець та Фотограф. Здобувачі освіти навчатимуться малювати та фотографувати, будуть створювати власні фотоколажі і фотомонтажі. Усі набуті уміння і навички вони зможуть застосувати у своєму житті та подальшій професійній діяльності.

         У зв´язку з набором на нові професії запрошуємо до співпраці фахівців живопису та фотографії.

Читати 3968 разів

MONnillcomsieneducnillnapnunillprofua bnillptoinuanillpedpressa