21.05.2015 року НМЦ ПТО проведено обласний вебінар для заступників директора ПТНЗ з навчальної роботи!!!

У Донецькій області пройшов обласний вебінар

«Організація роботи заступників директора ПТНЗ з навчальної роботи»

Матеріали вебінару

Презентація Сокол Л.М.

Презентація Макєєвої О.І.

Презентація Чумак О.С.

           21 травня 2015 року згідно річного плану роботи Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Донецькій області був проведений обласний вебінар «Організація роботи заступника директора ПТНЗ з навчальної роботи».

   

           Після відкриття Інтернет-заходу та оголошення програми, директор Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти Едуард Гончаров підвів підсумки ІІ (обласного) етапу конкурсів професійної майстерності серед учнів ПТНЗ, привітав переможців та подякував керівникам навчальних закладів, на базі яких проводились обласні етапи, за надання матеріально-технічної бази і якісну організацію Конкурсів.

                  

           Завідуюча кабінетом організаційно-інформаційної роботи НМЦ ПТО Любов Сокол в своєму виступі довела до учасників заходу методичні рекомендації щодо заповнення журналів теоретичного навчання в ПТНЗ та підвела підсумки обласного конкурсу на кращий кабінет математики.

                   

           Питання ліквідації заборгованості з навчальних предметів загальноосвітньої підготовки освітила в доповіді заступник директора з НР Краматорського вищого професійного училища (14) Вікторія Мошаніна.

                     

           Після презентацій та виступів заступника директора з НР Артемівського центру ПТО (53) Ольги Чумак і заступника директора з НР Селидівського професійного ліцею (41) Олени Макєєвої, організатори відповіли на запитання учасників вебінару та підвели підсумки заходу. Була прийнята пропозиція щодо продовження проведення обласних заходів в Інтернет просторі, в звязку з небезпечною ситуацією в області та за для економії часу і коштів.

                    

MONnillcomsieneducnillnapnunillprofua bnillptoinuanillpedpressa