ІІ (ОБЛАСНИЙ) ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ ФАХОВОЇ МАЙСТЕРНОСТІ СЕРЕД УЧНІВ ПТНЗ З ПРОФЕСІЇ "ПЕРУКАР"

У Донецькій області визначено переможця ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ за професією «Перукар»

             19 травня 2015 року в Краматорському вищому професійному училищі пройшов ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності за професією «Перукар».

 

       

             Після відкриття заходу та привітання конкурсантів начальником відділу професійно-технічної освіти департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації Олександром Бережновим, директором НМЦ ПТО у Донецькій області Едуардом Гончаровим та директором закладу Михаїлом Куприковим, було оголошено програму та умови Конкурсу методистом НМЦ ПТО Галиною Мірошниченко.

 

             Сім конкурсантів-переможців І етапу Конкурсу в ПТНЗ області показали свої теоретичні знання при компютерному тестуванні та продемонстрували навички і вміння при виконанні практичної частини Конкурсу, а саме створення зачіски на довгому волоссі із застосуванням постижерних виробів.

   

             Журі Конкурсу, в склад якого були включені представники підприємств-роботодавців та досвідченні профтехівці області, очолювала ведучій технолог-експерт ТОВ ВТФ "АСМЕ" Ганна Лях. Отримані результати 1 та 2 етапів конкурсу були оброблені членами журі та одноголосно прийнято рішення щодо визначення переможця.   

   

           Дистриб’ютер ТОВ ВТФ "АСМЕ" Віталій Сорокін разом з начальником відділу профтехосвіти та директором НМЦ ПТО вручили:

-   Диплом І ступеню за зайняте перше місце учениці Краматорського вищого професійного училища (14) Анастасії Муравській;

- Диплом ІІ ступеню за зайняте друге місце учениці Артемівського професійного аграрного ліцею (147) Ользі Толстовій;

- Диплом ІІІ ступеню отримали учениці Костянтинівського вищого професійного училища (113) Ала Кравченко та Маріупольського професійного ліцею сфери послуг (74) Ганна Науменко.

         Окрім винагород всі учасниці Конкурсу також отримали спонсорські призи від ТОВ ВТФ «АСМЕ».

             Вітаємо переможця та призерів ІІ етапу Конкурсу.

 

            

MONnillcomsieneducnillnapnunillprofua bnillptoinuanillpedpressa