ОБЛАСНИЙ ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ ПРОФМАЙСТЕРНОСТІ СЕРЕД УЧНІВ ПТНЗ ЗА ПРОФЕСІЄЮ "СЛЮСАР З РЕМОНТУ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ МАШИН ТА УСТАТКУВАННЯ"

         29 квітня 2015 року на базі Олександрівського професійного аграрного ліцею пройшов обласний етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування».

                           

      Після оголошення Програми, представлення конкурсантів та жеребкування, учасників привітали начальник відділу професійно-технічної освіти департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олександр Бережнов та Голова журі Сергій Бахтар, головний спеціаліст відділу технічного нагляду Державної інспекції сільського господарства Донецької області.

             

         Перед початком конкурсанти ознайомились з правилами безпеки та охорони праці при виконанні завдань конкурсу і приступили к першому теоретичному етапу, після якого журі отримало результати компютерного тестування. 

                                       

           Практична частина конкурсу завершилась демонстрацією учнями своїх знань і навичок у володінні слюсарним інструментом та у ремонті сільськогосподарської техніки. 

                 

         За результатами конкурсу Диплом І ступеню отримав Іван Пригода, учень Олександрівського професійного аграрного ліцею. ІІ місце отримав учень Сіверського професійного ліцею Максим Саржевський. А бронзова нагорода в конкурсі дісталась Роману Шкадову, який захищав честь Артемівського професійного аграрного ліцею.                                     

         Профтехосвітяни Донеччини вітають призерів обласного етапу конкурсу з нагородами. Та бажають переможцю гідно представити область на Республіканському етапі конкурсу.

                            

MONnillcomsieneducnillnapnunillprofua bnillptoinuanillpedpressa