5 травня 2021 року колектив НМЦ ПТО у Донецькій області розпочав роботу після Великодня вже традиційною на початку кожного тижня онлайн нарадою!
 
Протягом онлайн засідання обговорено наступні питання:
1. Результати організації роботи обласних та всеукраїнських робочих груп з розробки СП(ПТ)О за визначеними наказом МОН України професіями.
2. Результати роботи колективу Центру на ІІ та ІІІ етапах Всеукраїнських конкурсів фахової майстерності серед здобувачів професійної освіти за професіями у 2021 р.
3. Результати організації роботи обласних та міжобласних робочих груп з оновлення освітніх програм за визначеними Програмою ООН із відновлення та розбудови миру професіями.
4. Стан підготовки до участі в ЗНО 2021 здобувачів професійної освіти Донецької області. Організація моніторингових досліджень результатів ЗНО 2021.
5.Організація проведення та підготовка до участі в обласних і всеукраїнских онлайн заходах у травні 2021 року.
П'ятниця, 30 квітня 2021 10:49

Найщиріші вітання з Великоднем!

Шановні колеги!
 
      Наближається один з найсвітліших днів для всього православного світу – свято Світлої Пасхи Христової!
 
     Нехай цей Великдень творить дива, дарує вам і вашим родинам здоров’я, життєве натхнення, душевне тепло, турботу та любов близьких! Нехай Господь буде з вами завжди! Зі святом вас, з Великоднем!
 
       З повагою, колектив НМЦ ПТО у Донецькій області!
 
 

ТВОРЧА МАЙСТЕРНЯ У СЕЛИДІВСЬКОМУ

ПРОФЕСІЙНОМУ ЛІЦЕЇ

           У Селидівському професійному ліцеї створені належні умови для здобуття учнями робочих професій. Особливу увагу ми приділяємо відкриттю нових професій: підбираємо кадри, дбаємо про матеріально-технічну базу, оснащення кабінетів. Так, нещодавно відбулося відкриття кабінету-майстерні для підготовки учнів за професіями “Живописець” та “Фотограф”. На сьогоднішній день вони одні з найпопулярніших на ринку праці.

         Усе, що знаходиться у майстерні, створено руками здобувачів ліцею. Тут пейзажі і картини-вишиванки бісером та стрічками, картина із зерен кофе і роботи з квілінгу, розписані келихи та багато інших композицій. Переважна більшість робіт сповнені любовю до своєї професії, Батьківщини, до її мальовничої природи, до людини праці.

         У поточному році наш ліцей запрошує на навчання випускників шкіл на базі 9 та 11 класів за новими професіями Живописець та Фотограф. Здобувачі освіти навчатимуться малювати та фотографувати, будуть створювати власні фотоколажі і фотомонтажі. Усі набуті уміння і навички вони зможуть застосувати у своєму житті та подальшій професійній діяльності.

         У зв´язку з набором на нові професії запрошуємо до співпраці фахівців живопису та фотографії.

29 квітня 2021 року на виконання наказу Навчально-методичного центру ПТО у Донецькій області від 05.04.2021 року № 9 «Про проведення обласного конкурсу на кращий проєкт «Безпечне і здорове майбутнє праці» серед здобувачів освіти закладів професійної (професійно-технічної) освіти Донецької області з напрямку підготовки «Сільськогосподарський транспорт» було проведено засідання членів журі з підведення підсумків конкурсу.

Підготовку кваліфікованих робітників за напрямком «Сільськогосподарський транспорт» в області здійснює 9 закладів професійної (професійно-технічної освіти). На розгляд журі надали роботи здобувачі освіти з 8 ЗП(ПТ)О, які навчаються за професію «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва».

Спільним рішенням членів журі було визначено переможця та призерів обласного Конкурсу.

І місце - Досєв Ігор, здобувач освіти Великоновосілківського професійного ліцею, керівники проєктуУзун Олег Вікторович, майстер виробничого навчання, Стріонова Тетяна Володимирівна, викладач, інженер з охорони праці;

ІІ місцеДомощей Микола, Черних Данило, здобувачі професійної освіти ДНЗ «Слов’янський професійний аграрний ліцей», керівник проєкту Максименко Михайло Олександрович, майстер виробничого навчання;

ІІІ місце - Купін Андрій, здобувач освіти Сіверського професійного ліцею, керівник проєкту Агаєва Оксана Вікторівна, викладач.

Вітаємо всіх учасників конкурсу та бажаємо нових здобутків у оволодінні обраною професією!

Сторінка 1 із 395

MONnillcomsieneducnillnapnunillprofua bnillptoinuanillpedpressa