ukenpl
П'ятниця, 14 квітня 2023 08:29

В Інституті професійної освіти НАПН України здійснюватиметься підвищення кваліфікації керівників ЗП(ПТ)О

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Шановні колеги!

          Висловлюємо Вам повагу за творчу співпрацю та взаємодію. З 01 по 22 червня 2023 р. в Інституті професійної освіти НАПН України здійснюватиметься підвищення кваліфікації керівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти з питань сучасних управлінських технологій (обсягом 30 годин/1 кредит ЄКТС). Підставою для підвищення кваліфікації є ліцензія на провадження освітньої діяльності у сфері післядипломної освіти для осіб з вищою освітою (наказ МОН України від 31.08.2018 № 1389-л «Про ліцензування освітньої діяльності»).

         Програма підвищення кваліфікації складається з чотирьох змістових модулів: «Технології прийняття рішень в умовах невизначеності та ризиків», «Технології управління змінами в закладі освіти», «Технології управління персоналом закладу освіти», «Комунікативні технології в управлінні закладом освіти». Заняття проходитимуть один раз на тиждень у дистанційному форматі на платформі Teams (доступ до платформи буде надано після укладання договору на підвищення кваліфікації).

          Вартість підвищення кваліфікації – 350 гривень.

          Для участі у Програмі підвищення кваліфікації необхідно до 29 травня 2023 року заповнити електронну реєстраційну форму за покликанням: https://forms.gle/vgqxXpiYi3RQqC3y9

          Просимо Вас сприяти у поширенні інформації серед керівників  закладів професійної (професійно-технічної) освіти Вашої області.

         Координатори Програми:

- Чепуренко Янна Олексіївна, к. іст. наук, доцент, старший науковий співробітник лабораторії зарубіжних систем професійної освіти і навчання Інституту професійної освіти НАПН України Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., тел.: +380 66 678 60 64.

- Ткачова Яна Сергіївна, молодший науковий співробітник науково-організаційного відділу Інституту професійної освіти НАПН України Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , тел.: +380 96 006 76 24.

З повагою і вдячністю за співпрацю директор ІПО НАПН України Валентина Радкевич

-----

Інститут професійної освіти Національної академії педагогічних наук України

www.ivet.edu.ua Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Переглядів : 31

Контакти

home

місто Краматорськ,

Донецька область,

Україна, 84331

email

nmcptodon@meta.ua

nmcptodon@gmail.com

phone

+380505461201

(директор

Гончаров Едуард Вячеславович

 

© НМЦ ПТО у Донецькій області

Search

Много шаблонов Joomla на JooMix.org