ukenpl
Середа, 26 червня 2024 06:25

НОВА ОСВІТНЯ ПРОГРАМА – СУЧАСНИЙ ПОГЛЯД НА ПРОФЕСІЙНУ ПІДГОТОВКУ КВАЛІФІКОВАНОГО РОБІТНИКА!

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

       25 червня 2024 року НМЦ ПТО у Донецькій області проведено онлайн засідання обласної робочої групи з розробки проєкту орієнтовної освітньої програми з професії 7133 «Штукатур» відповідно до ДОС 7133.F.43.31-2024, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 14 червня 2024 р. № 860.

       Мета проєкту – надання практичної допомоги закладам професійної (професійно-технічної) освіти області з розробки навчально-плануючої документації за новим ДОС з даної професії та підвищення якості освітніх послуг.

       Профільний методист НМЦ ПТО у Донецькій області Ірина ФІЛЯЄВА, ознайомила учасників засідання з основними вимогами щодо розробки типових освітніх програм на основі державних освітніх стандартів на компетентнісному підході.

   Склад обласної робочої групи:

  • Ірина ФІЛЯЄВА, методист НМЦ ПТО у Донецькій області;
  • Тетяна ДЕХТЯР, методист, викладач професійно-теоретичної підготовки Торецького професійного ліцею;
  • Оксана МАКАРИЧЕВА, викладач професійно-теоретичної підготовки ДНЗ «Краматорське вище професійне торгово-кулінарне училище»;
  • Олена ГІНКУЛ, викладач професійно-теоретичної підготовки ДНЗ «Краматорське вище професійне торгово-кулінарне училище»;
  • Ольга БОЄВА, керівник гуртка «Юний будівельник» ДНЗ «Краматорське вище професійне торгово-кулінарне училище».

        Учасники заходу ознайомилися зі змістом нового ДОС з професії, визначилися з алгоритмом розроблення проєкту з урахуванням до вимог роботодавців, розподілили обов’язки роботи та завдання, проаналізували зміст загальних, професійних компетентностей, погодили назви предметів і кількість годин на їх опанування за кваліфікацією штукатур 3 (2-3) розряду та кваліфікацією штукатур 4 розряду та визначились з термінами створення проєкту освітньої програми.

        Далі буде.

       Тримаймо освітній фронт! Працюємо на майбутнє України!

 

Переглядів : 48

Контакти

home

місто Краматорськ,

Донецька область,

Україна, 84331

email

nmcptodon@meta.ua

nmcptodon@gmail.com

phone

+380505461201

(директор

Гончаров Едуард Вячеславович

 

© НМЦ ПТО у Донецькій області

Search

Много шаблонов Joomla на JooMix.org