ukenpl

Відеозапис 3-й регіонального практичного онлайн тренінгу за темою «Робота з відеоредакотором Сlipchamp» від 09.01.2024 р.

9 січня 2024 року відбувся 3-й практичний онлайн тренінг за темою «Робота з відеоредакотором Сlipchamp», який зібрав в онлайн просторі 128 учасників
 
       На початку заходу, методист НМЦ ПТО у Донецькій області Ольга Пустовгарова привітала учасників, звернула увагу на необхідність постійного підвищення та вдосконаленні цифрових педагогічних компетентностей і навичок, а також відповіла на запитання щодо подальшої організації та роботи регіональної тренінгової програми.
 
 
       Тренерка заходу Олена Тітаренко, досвідчена викладачка інформатики Краматорського вищого професійного училища ознайомила присутніх з загальними можливостями платформи Сlipchamp – безкоштовного онлайн редактора відео з професійними функціями. Окремо учасники розглянули роботу з шаблонами програми, ознайомились з бібліотекою платформи, попрацювали з записом екрану, камери, аудіофайлів, спробували синтез мовлення. Більш детально тренерка пояснила створення відеороликівПедагогі почали монтувати майбутній відеоролик: вставляли текстові надписи, звукові та відеофайли, зображення, презентації тощо. Цікавим виявився досвід використання різноманітних ефектів, переходів.
 
Відеозапис тренінгу: https://youtu.be/xOXwn073SLs
 
       Наприкінці тренінгу учасники дуже активно задавали тренерці питання, ділились власним досвідом роботи на платформі Сlipchamp і одноголосно прийшли до висновку, що платформа має багато можливостей і переваг для створення відеороликів. НМЦ ПТО у Донецькій області та учасники тренінгу подякували Олену Тітаренко за ефективний, корисний, цікавий тренінг.
       Працюємо на освітянському фронті, всі разом наближаємо Перемогу!
 
Переглядів : 36

Контакти

home

місто Краматорськ,

Донецька область,

Україна, 84331

email

nmcptodon@meta.ua

nmcptodon@gmail.com

phone

+380505461201

(директор

Гончаров Едуард Вячеславович

 

© НМЦ ПТО у Донецькій області

Search

Много шаблонов Joomla на JooMix.org