ukenpl

Матеріали 2-й практичного онлайн тренінгу 2024 року з цифрових технологій для педагогічних працівників ЗП(ПТ)О Донеччини

05 січня 2024 року в рамках методичної допомоги педколективам ЗП(ПТ)О Донецької області було проведено другий тренінг на тему: «Майстерка. Дидактичні ігри на уроках: Quizalize – сервіс для створення вікторин»

       Тренінгове заняття відкрила методист НМЦ ПТО у Донецькій області Людмила КРАВЧЕНКО, яка підкреслила необхідність постійного самовдосконалення та саморозвитку педагогів, навчання впродовж життя і прагнення до творчості та урізноманітнення освітнього процесу заради покращення якості навчання здобувачів освіти.

        Спікер тренінгу – Людмила ГУСАК, викладач Слов'янського багатопрофільного регіонального центру професійної освіти ім. П. Ф. Кривоноса, керівник школи перспективного педагогічного досвіду викладачів суспільних дисциплін ЗП(ПТ)О Донецької області, детально ознайомила присутніх педагогів з функціональними можливостями та принципом роботи даного сервісу. Учасники тренінгу мали можливість паралельно з тренером створювати свої вікторини.

        Для педагогічних працівників, які не змогли взяти участь в тренінгу (адже веб-кімната розрахована на 100 учасників), або не все зрозуміли, чи не встигли закінчити роботу, тренерка підготувала:

  1. Презентацію: https://docs.google.com/presentation/d/1LMOGk99Wbw5yFFyGW2G-kIemTK4LEZ8b0lKZQZi7M3M/edit?usp=sharing 
  2. Відео інструкції (алгоритм роботи в даному сервісі): https://youtu.be/VvRCZJyVRdwhttps://youtu.be/g0SIgHHzHrw.

        Тренінг пройшов продуктивно, корисно та цікаво. Як результат – нові знання, вміння, навички та створені викладачами цікаві вікторини за своїми предметами або професіями.

        Як показує практика, тренінгові заняття актуальні і користуються попитом серед педагогічних працівників ЗП(ПТ)О, а тому, НМЦ ПТО у Донецькій області має намір продовжувати цю справу і закликає всіх творчих педагогів до співпраці.

Допомагаємо ЗСУ! Працюємо на майбутнє України! Віримо та всі разом наближаємо ПЕРЕМОГУ!

Переглядів : 40

Контакти

home

місто Краматорськ,

Донецька область,

Україна, 84331

email

nmcptodon@meta.ua

nmcptodon@gmail.com

phone

+380505461201

(директор

Гончаров Едуард Вячеславович

 

© НМЦ ПТО у Донецькій області

Search

Много шаблонов Joomla на JooMix.org