ukenpl
П'ятниця, 17 березня 2023 12:44

2 березня 2023 року Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Донецькій області проведено практичний семінар «Калейдоскоп педагогічних інновацій».

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

         Метою заходу було оволодіння новими інструментами дистанційного навчання, презентація досягнень, методичних надбань, вивчення досвіду роботи педагогічних працівників ЗП(ПТ)О в міжатестаційний період, які атестуються в комісії ІІІ рівня у 2023 році.

         До участі у заході долучилося 56 педагогів професійної підготовки за напрямками: будівництво та архітектура, слюсарна справа, зварювальні роботи, виробництво кераміки, педагогічні працівники з професій фотограф, живописець закладів професійної (професійно-технічної) освіти Донецької області.

         Відкрила обласне засідання та привітала присутніх Ніна БЄЛОВА, в. о. заступника директора НМЦ ПТО у Донецькій області, зосередивши увагу педагогічних працівників на якісному навчанні в умовах воєнного стану, важливості володіння і використання цифрових технологій навчання в професійній підготовці, розповіла про актуальні питання атестації педагогічних працівників у 2023 році, побажала педагогам творчої наснаги, нових професійних звершень на благо процвітання нашої країни.

         Профільний методист НМЦ ПТО у Донецькій області Ірина ФІЛЯЄВА, ознайомила присутніх з Листом НМЦ ПТО у Донецькій області щодо дотримання мовного законодавства (№ 77 від 27.02.2023 р.), закцентувала увагу присутніх на важливості проведення уроків професійно-практичної підготовки з використанням сучасних методів і прийомів навчання, спрямованих на формування професійних знань, умінь і навичок, а також, на розвиток практичних здібностей, творчої діяльності здобувачів освіти. https://docs.google.com/presentation/d/15CbVXxOOf3ml1B8oPp9-VbwfMcNVIoJ7/edit?usp=share_link&ouid=112418656333750927555&rtpof=true&sd=true

Власними творчими напрацюваннями з досвіду впровадження педагогічних інновацій ділилися наступні спікери практичного семінару:

- Ольга РИПУНОВА, викладач спеціальних дисциплін Слов’янського багатопрофільного регіонального центру професійної освіти ім. П. Ф. Кривоноса. Тема: «Організація освітнього простору здобувачів освіти з професій «Живописець», «Виробник художніх виробів з кераміки» під час дистанційного навчання»: https://docs.google.com/presentation/d/16xoxbYQiKCOU0VSU9Ka5_nK16-IikMg-/edit?usp=sharing&ouid=110272130843952004507&rtpof=true&sd=true

- Сергій ПЛІС, викладач спеціальних дисциплін ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти». Тема: «Професійна підготовка кваліфікованих робітників зварювального виробництва в умовах воєнного стану»;

           Означений захід дав можливість присутнім переконатися у творчості, ініціативності викладачів та майстрів виробничого навчання ЗП(ПТ)О, їх прагненні підвищити якість підготовки кваліфікованих робітників, а експертам педагогів, які атестуються в комісії III рівня у 2023 році, об’єктивно оцінити їх професійну діяльність та професійні досягнення.

           Практичний семінар пройшов цікаво, змістовно й продуктивно!

           Перемога за нами! Слава Україні!

 

Переглядів : 156

Контакти

home

місто Краматорськ,

Донецька область,

Україна, 84331

email

nmcptodon@meta.ua

nmcptodon@gmail.com

phone

+380505461201

(директор

Гончаров Едуард Вячеславович

 

© НМЦ ПТО у Донецькій області

Search

Много шаблонов Joomla на JooMix.org