ukenpl
Вівторок, 24 січня 2023 07:00

ПРОВЕДЕНО ЧЕРГОВИЙ ПРАКТИЧНИЙ ОНЛАЙН ТРЕНІНГ ДЛЯ ВСІХ КАТЕГОРІЙ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ЗП(ПТ)О ДОНЕЧЧИНИ!

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
ПРОВЕДЕНО ЧЕРГОВИЙ ПРАКТИЧНИЙ ОНЛАЙН ТРЕНІНГ ДЛЯ ВСІХ КАТЕГОРІЙ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ЗП(ПТ)О ДОНЕЧЧИНИ!
 
    В рамках Програми методичної допомоги ЗП(ПТ)О, 24 січня 2023 року Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Донецькій області проведено черговий практичний онлайн тренінг для всіх категорій педагогічних працівників ЗП(ПТ)О області за темою: «Використання онлайн-сервісів для створення інтерактивного контенту в освітньому процесі».

 

006087
    З вітальним словом виступила Ніна БЄЛОВА, в. о. заступника директора Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Донецькій області, яка зауважила що від педагогів здобувачі освіти очікують не лише нових порцій завдань і оцінок, а й вчасної мотивації до успіху, спілкування й підтримки. Сучасному, активному педагогічному працівнику необхідно постійно удосконалювати форми організації та методи навчання, фундаментальні освітні навички з цифрової грамотності, розширювати свої знання, впроваджувати нові технології на уроках, бути у постійному творчому пошуку.
   006088На зазначеному заході методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Донецькій області, Ірина ФІЛЯЄВА, презентувала Програму тренінгу, ознайомила учасників заходу з цифровими технологіями навчання для професійного розвитку активного педагога, звернула увагу присутніх на форми, методи, організацію взаємодії учасників освітнього процесу в синхронному та асинхронному режимах роботи, розповіла про додаткові рекомендації щодо організації дистанційного навчання, про безкоштовні Інтернет-платформи, підручники та навчальні посібники, які розміщені на сайтах Міністерства освіти і науки України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», сайті НМЦ ПТО у Донецькій області.
 
  Надія ГРИГОРЯН, майстер виробничого навчання ДНЗ "Костянтинівське вище професійне училище", тренер зустрічі, практично показала роботу з онлайн-сервісами Genially та Flippity, детально ознайомила з функціональними можливостями, побудовою, принципом роботи веб-сервісів за допомогою зрозумілих символів, образів, об’єктів, продемонструвала приклади розроблених завдань на різних етапах уроку та проведення опитування, вікторин, змагань, організації голосування в режимі реального часу з отриманням моментального зворотнього зв’язку від здобувачів освіти.
 
    Учасники тренінгу подякували організаторам та тренеру Надії ГРИГОРЯН за набуті нові знання і навички для якісного проведення уроків в дистанційному форматі, за можливість ефективно підвищити свої цифрові та педагогічні компетентності з використання онлайн-сервісів.
 
Далі буде! ПЕРЕМОГА за нами! Слава Україні!
 
Переглядів : 179

Контакти

home

місто Краматорськ,

Донецька область,

Україна, 84331

email

nmcptodon@meta.ua

nmcptodon@gmail.com

phone

+380505461201

(директор

Гончаров Едуард Вячеславович

 

© НМЦ ПТО у Донецькій області

Search

Много шаблонов Joomla на JooMix.org