ukenpl

Шановні відвідувачі!

004832    Вітаємо вас на офіційному сайті Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Донецькій області, в основу діяльності якого покладено Національну доктрину розвитку освіти України, Закони України «Про освіту», «Про професійну (професійно-технічну) освіту», нормативно-законодавчі акти Президента України, Уряду України, Верховної Ради України, Донецької обласної державної адміністрації, які визначають державну політику, передбачають створення національної системи освіти, цілеспрямовану роботу з питань науково-методичного забезпечення освітнього процесу в закладах професійної (професійно-технічної) освіти області та організації масової методичної роботи.

      На нашому сайті ви зможете ознайомитись з останніми новинами професійної освіти Донецької області, побачити презентаційні, фото- та відео- матеріали міжнародних, республіканських і регіональних заходів. Відвідувачі сайту також мають можливість користуватися довідковими матеріалами ЗП(ПТ)О області, наукових і освітніх організацій, установ наших партнерів. Окрім цього у вас є можливість ознайомитись з роботою колективу Центру, звітністю та плануванням, методичними розробками та передовим педагогічним досвідом професійної освіти Донеччини. Бажаємо вам корисного, цікавого та приємного відвідування сайту НМЦ ПТО у Донецькій області.

ПРАЦЮЄМО, БОРЕМОСЬ ТА ВІРИМО У НАШУ ПЕРЕМОГУ!

СЛАВА ЗСУ! СЛАВА УКРАЇНІ!

З повагою, директор НМЦ ПТО у Донецькій області Едуард Гончаров

Переглядів : 42383

Накази, листи, оголошення

Останні новини

Відбулось засідання обласної Школи перспективного педагогічного досвіду педагогічних працівників за напрямком підготовки «Залізничний транспорт»
Відбулось засідання обласної Школи перспективного педагогічного досвіду педагогічних працівників за напрямком
ПРОВЕДЕНО ПРАКТИЧНИЙ ВЕБІНАР «ІНФОМЕДІЙНА ГРАМОТНІСТЬ ЯК ВАЖЛИВИЙ ЧИННИК ФОРМУВАННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ СТІЙКОСТІ У ПРОТИСТОЯННІ ЗАГРОЗАМ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВІЙНИ»
НА ДОНЕЧЧИНІ ПРОВЕДЕНО ПРАКТИЧНИЙ ВЕБІНАР «ІНФОМЕДІЙНА ГРАМОТНІСТЬ ЯК ВАЖЛИВИЙ ЧИННИК ФОРМУВАННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ СТІЙКОСТІ
ПРОВЕДЕНО МІЖОБЛАСНИЙ ВІДКРИТИЙ ВЕБІНАР ЗА ТЕМОЮ: «ЗАКЛАДИ ПРОФЕСІЙНОЇ (ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ) ОСВІТИ У ВІЙНІ: ВТРАТИ Й ЗДОБУТИЙ ДОСВІД РЕЛОКАЦІЇ»
      23 лютого 2024 року спікерами Донецької, Луганської та Запорізької областей
Стартували інтелектуальні змагання на фінальний етап ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
23 лютого з дотриманням усіх безпекових вимог та вимог академічної доброчесності, проведено обласний етап ХХІV

Контакти

home

місто Краматорськ,

Донецька область,

Україна, 84331

email

nmcptodon@meta.ua

nmcptodon@gmail.com

phone

+380505461201

(директор

Гончаров Едуард Вячеславович

 

© НМЦ ПТО у Донецькій області

Search

Много шаблонов Joomla на JooMix.org