Середа, 07 квітня 2021 06:52

Вітаємо найкращого "Штукатура" в ЗП(ПТ)О Донецької області!

Оцініть матеріал!
(3 голосів)

Вітаємо найкращого "Штукатура" в ЗП(ПТ)О Донецької області!

  Відповідно до наказу Департаменту Освіти і Науки Донецької облдержадміністрації від 26.03.2021 р. № 88/163-21-ОД, на виконання плану роботи НМЦ ПТО у Донецькій області з метою підвищення рівня професійної майстерності та виявлення кращих за професією здобувачів освіти, 6 квітня 2021 року в онлайн форматі відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів професійної освіти ЗП(ПТ)О Донецької області з професії «Штукатур».

У Конкурсі взяли участь 2 учасники від ЗП(ПТ)О області, які здійснюють підготовку кваліфікованих робітників за даною професією: Курахівський професійний ліцей та ДНЗ «Міжрегіональне вище професійне будівельне училище м. Краматорська».

Роботу учасників оцінювали члени журі, які є професіоналами своєї справи, компетентними та провідними фахівцями будівельної галузі, у складі:

- Жиронкін Олег Юрійович – голова журі, директор, фізична особа-підприємець «Жиронкін О. Ю.»;

- Кісіль Олександр Сергійович – член журі, майстер будівельної дільниці комунального підприємства «Міська служба єдиного замовника»;

- Cерков Віталій Вікторович – член журі, директор приватного підприємства «ВІКС».

Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Донецькій області організував онлайн-трансляцію та керував процесом проведення Конкурсу. Онлайн трансляція на базі Курахівського професійного ліцею дозволила членам журі ефективно спостерігати за виконанням завдань теоретичного та практичного турів Конкурсу, протягом всього часу змагань журі у прямому ефірі спостерігали за всіма учасниками, що надало можливість якісно оцінити роботу учасників Конкурсу.

Конкурс проходив за програмою відповідно затверджених умов:

- теоретичний тур - виконання тетстових завданнь з 60-ти запитань, результати фіксувались та надсилались на електронну адресу для фіксації членами журі Конкурсу.

- практичний тур - передбачав виконання завдань рівня ІІІ кваліфікаційного розряду за професією «Штукатур».Завдання практичного туру полягало у нанесенні на прогрунтовану гіпсокартонну поверхню декоративної суміші «Polimin» ШФ – 1 (короїд 2,5 мм біла) з подальшим формуванням фактури. Загальний обсяг робіт на одного учасника складав 4,24 м².

По завершенню учасники представили виконані завдання практичного туру, а журі Конкурсу, оглянувши роботи конкурсантів, підрахували бали теоретичного та практичного турів, ефективно оцінили та підвели підсумки Конкурсу:

І місце - Оліфіровський Денис Олександрович (108,5 б.), здобувач освіти ДНЗ «Міжрегіональне вище професійне будівельне училище м. Краматорська»;

ІІ місце - Маляєва Карина Вячеславівна(104 б.), здобувачка освітиКурахівського професійного ліцею.

Організаційний комітет Конкурсу вітає конкурсантів з перемогою, щиро дякує представникам журі за співпрацю та обєктивну оцінку учасників Конкурсу,вислолює подяку педпрацівникам ЗП(ПТ)О за якісну підготовку здобувачів освіти, бажає творчих звершень та професійного зростання переможцюІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів професійної освіти ЗП(ПТ)О Донецької області з професії «Штукатур»!

 

Читати 309 разів

MONnillcomsieneducnillnapnunillprofua bnillptoinuanillpedpressa