Понеділок, 05 квітня 2021 09:20

1 квітня 2021 року на Донеччині відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти з професії "Перукар".

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

1 квітня 2021 року на Донеччині відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти з професії "Перукар"

 
 На виконання наказу ДОН Донецької облдержадміністрації від 26.03.2021 р. № 87/163-21-ОД та на виконання плану роботи НМЦ ПТО у Донецькій області в онлайн форматі 01 квітня 2021 року відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів професійної освіти ЗП(ПТ)О Донецької області з професії «Перукар».
     У Конкурсі взяли участь 7 ЗП(ПТ)О області, які здійснюють підготовку кваліфікованих робітників за даною професією. Оцінювали Конкурс провідні фахівці індустрії краси: Людмила БУТКОВА, директор салону краси «BeatyFactory»; Світлана МІХІЄНКО, ФОП «Міхієнко»; Сабіна АЛІЄВА, перукар салону краси «MonRo». За результатами виконаних завдань члени журі визначили переможців.
 
 
  Організована Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Донецькій області онлайн трансляція на базі Краматорського ВПУ відбулася на високому рівні й дозволила журі Конкурсу ефективно спостерігати за змаганнями у прямому ефірі та якісно оцінити роботу учасників Конкурсу.
      Організаційні комітети закладів професійної освіти врахували всі зауваження, надані представниками НМЦ ПТО у Донецькій області під час пробного з'єднання 31.03.2021 року, та вчасно усунули недоліки в організації робочих місць, а також Інтернет-трансляції.
 
 
       Конкурс відбувся за класичною Програмою:
1 тур - теоретичне онлайн тестування з автоматичним визначенням результатів та надсиланням їх на вказану електронну адресу для фіксації результатів журі Конкурсу.
2 тур - практичне завдання "Зачіска 60-х років ХХ сторічча".
 
   Всі конкурсанти впоралися раніше відведеного умовами Конкурсу часу і в теоретичному, і в практичному турах.
Компетентне журі мало можливість протягом всього часу змагань мати можливість спостерігати в прямому ефірі за всіма учасниками та кожним окремо на сучасній інтерактивній панелі.
  Після завершення виконання практичного завдання за вказівками журі Конкурсу кожен учасник продемонстрував зачиску своєї моделі на веб-камеру для більш ретельного огляду зі всіх боків та якісної оцінки конкурсної роботи.
 
 
 
     Після ретельного огляду робіт конкурсантів, підрахунку балів теоретичного та практичного турів, обговорення всіх думок та вражень, журі Конкурсу підвели підсумки та оголосили результати:
I місце - Федотова Валентина, здобувачка освіти Слов’янського багатопрофільного регіонального центру професійної освіти ім. П. Ф. Кривоноса;
 
II місце - Половінка Анастасія, здобувачка освіти Краматорського вищого професійного училища;
 
III місце - Щербань Катерина, здобувачка освіти ДНЗ «Костянтинівське вище професійне училище»;
 
IV місце - Алещенко Катерина, здобувачка освіти ДНЗ «Бахмутський професійний аграрний ліцей»;
 
V місце - Гуджи Анастасія, здобувачка освіти Маріупольського професійного машинобудівного ліцею;
 
VI місце - Семенова Марія, здобувачка освіти ДНЗ «Краматорське вище професійне металургійне училище»;
 
VII місце - Руденко Наталія, здобувачка освіти ДНЗ «Міжрегіональне вище професійне будівельне училище м. Краматорська».
 
 
    Від організаційного комітету Конкурсу всі переможці отримали Дипломи та призові Кубки!
Вітаємо з чудовими результатами всіх учасників та бажаємо творчого натхнення й нових звершень у своїй професійній кар'єрі!
   Висловлюємо слова щирої вдячності представникам журі та керівництву й співробітникам Краматорського ВПУ за якісну організацію, прийом та створену позитивну атмосферу!
 
 
Читати 195 разів

MONnillcomsieneducnillnapnunillprofua bnillptoinuanillpedpressa