Понеділок, 05 квітня 2021 08:27

Вперше на Донеччині 30 березня 2021 року відбувся в онлайн форматі ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти з професії "Верстатник широкого профілю"!

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Вперше на Донеччині 30 березня 2021 року відбувся в онлайн форматі ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти з професії "Верстатник широкого профілю"!

 
   В Донецькій області всього 4 ЗП(ПТ)О ведуть підготовку кваліфікованих робітників за професією "Верстатник широкого профілю", але за день до проведення обласного етапу конкурсу Краматорське вище професійне металургійне училище надало офіційний лист до організаційного комітету про відмову від участі їх представника з певних причин.
 
 
     Участь у Конкурсі взяли 3 ЗП(ПТ)О області, а саме:
- Краматорське вище професійне училище;
- Маріупольське вище металургійне професійне училище;
- ДПТНЗ "Краматорський центр професійно-технічної освіти".
 
     Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Донецькій області було організовано Інтернет-трансляцію та керування всім конкурсним процесом протягом робочого дня.
    Представники організаційного комітету (представники ДОН облдержадміністрації, НМЦ ПТО у Донецькій області та Краматорського ВПУ) разом із журі Конкурсу (представники підприємства замовника робітничих кадрів ПрАТ "Новокраматорський машинобудівний завод") з дотриманням всіх мір карантинної безпеки зібралися на базі Краматорського ВПУ, де було організовано обласну онлайн студію для трансляції проведення всіх етапів Конкурсу, а саме:
- теоретичний тур - виконання тетсового завдання з 60-ти запитань;
- практичний тур, до якого входило 2 завдання з виконання токарних робіт та фрезерувальних робіт на відповідних верстатах.
 
 
    Результатом практичного туру є виготовлення 2-х металевих виробів відповідно затвердженого технічного завдання.
   Не зважая уваги на короткотривалі затримки Інтернет-сигналу, загалом Конкурс відбувся на достатньо високому організаційному та результативному рівні. Всі учасники виконали всі поставлені завдання на 100 %, продемонстрували високі теоретичні знання та практичні навички.
   Члени журі високо оцінили організацію Конкурсу та можливість в онлайн форматі достатньо ефективно оцінити роботу всіх учасників та, після отримання конкурсних виробів від МВМПУ, оголосили своє рішення:
 
І місце (124, 5 балів) - ДПТНЗ "Краматорський центр професійно-технічної освіти".
ІІ місце (111, 5 балів) - Краматорське вище професійне училище.
ІІ місце (111, 5 балів) - Маріупольське вище металургійне професійне училище.
 
Вітаємо конкурсантів з ПЕРЕМОГОЮ!!!
 
 
Читати 145 разів

MONnillcomsieneducnillnapnunillprofua bnillptoinuanillpedpressa