П'ятниця, 02 квітня 2021 10:17

Маріупольський професійний машинобудівний ліцей та Маріупольський професійний ліцей сфери послуг провели «День відкритих дверей»

Оцініть матеріал!
(3 голосів)

Маріупольський професійний машинобудівний ліцей та Маріупольський професійний ліцей сфери послуг провели «День відкритих дверей»

23 та 24 березня 2021 року Маріупольський професійний машинобудівний ліцей та Маріупольський професійний ліцей сфери послуг гостинно відчинили свої двері, запрошуючи випускників та викладачів шкіл Кальміуського району на профорієнтаційний захід «День відкритих дверей», дотримуючись умов адаптивного карантину.

Знайомство з ліцеєм розпочалося з виставки технічної та декоративно-прикладної творчості, на якій наші працівники та учні представили запрошеним гостям наступні професії: «Верстатник широкого профілю», «Електрогазозварник. Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів», «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування», «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів. Електрогазозварник», «Перукар (перукар-модельєр)», «Кухар, кондитер», «Офіціант, бармен», «Кравець», «Фотограф».

Під час заходу наші ліцеїсти та педагогічний колектив надавали здобувачам освіти міських шкіл інформацію щодо умов вступу та навчання у ліцеї, знайомили з правилами прийому, роздавали інформаційні рекламні матеріали, презентували свої власні вироби, створювали стильні зачіски, демонстрували сервіровку святкового столу, а також відбулися майстер-класи з професій «Кравець» та «Фотограф». Крім того, здобувачі освіти шкіл Кальміуського району здійснили екскурсію територією ліцею, побували в навчальних аудиторіях, виробничих майстернях, спортзалі, їдальні ліцею.

Вибір професії – складний і відповідальний крок у житті людини. Він має бути свідомим і самостійним. А зробити правильний професійний крок завжди допоможуть Маріупольський професійний машинобудівний ліцей та Маріупольський професійний ліцей сфери послуг, які мають відповідні умови для навчання за кожною спеціальністю!

Читати 281 разів

MONnillcomsieneducnillnapnunillprofua bnillptoinuanillpedpressa