Вівторок, 23 лютого 2021 08:07

Відбулося онлайн засідання круглого столу «Шляхи вдосконалення мовної освіти в Новій українській школі: цифровізація навчання, підготовка до ЗНО, робота з обдарованими дітьми»

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

У межах співпраці Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Донецькій області та Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбулося онлайн засідання круглого столу «Шляхи вдосконалення мовної освіти в Новій українській школі: цифровізація навчання, підготовка до ЗНО, робота з обдарованими дітьми», на якому були присутні майже всі викладачі української мови та літератури закладів П(ПТ)О області.

Завідувач відділу української мови та літератури ДОІППО Тетяна Байдаченко ознайомила з планом реалізації мовної освіти в І півріччі 2021 року. Висловила надію, що тісна співпраця викладачів закладів професійної (професійно-технічної) освіти та вчителів шкіл області принесе свої позитивні результати в поліпшенні якості мовної освіти.

 

Щоб учні мали інтерес до навчання, їх потрібно мотивувати. У своєму виступі «Мотивація як гачок для «лову» учнів», викладач Олександрівського професійного аграрного ліцею Віталіна Козієва поділилася досвідом мотивування на уроках української літератури.

Присутні прослухали глибокий аналіз результатів проведення Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2021»; новації ЗНО-2021 з української мови/ української мови і літератури; досвід роботи вчителів ЗЗСО в дистанційному режимі.

Вікторія Баркар, викладач ДНЗ «Білицький професійний ліцей» поділилася досвідом роботи з учнями з метою підвищення якості навчальних досягнень; із шляхами пошуку талановитих, обдарованих учнів ЗП(ПТ)О.

Засідання пройшло динамічно, цікаво, про що свідчать слова вдячності учасників, написані в чаті.

 

 Презентаційні матеріали:

Баркар_В._І., ДНЗ_Білицький_професійний_ліцей

 

Читати 23 разів

MONnillcomsieneducnillnapnunillprofua bnillptoinuanillpedpressa