Понеділок, 22 лютого 2021 13:26

Відбувся онлайн коучинг за темою: «Сучасні засоби створення електронного освітнього середовища»

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Продовжуємо навчання!

19 лютого 2021 р. на виконання плану роботи Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Донецькій області відбувся онлайн коучинг за темою: «Сучасні засоби створення електронного освітнього середовища» для педагогічних працівників торгово-кулінарного напрямку ЗП(ПТ)О Донецької області.

 

Мета онлайн коучингу – сформувати практичні навички щодо застосування WEB-інструментів для створення електронних посібників, журналів та впровадження їх в освітній процес.

Тренером онлайн коучингу виступив майстер виробничого навчання ДНЗ «Костянтинівське вище професійне училище» Тіхонов Олексій Вікторович. Під час онлайн заходу учасники ознайомилися з принципами та прийомами роботи за технологією «Google quick access» та попрактикувалися у створенні інтерактивних WEB-посібників та журналів.

В заході продуктивно попрацювали всі педагогічні працівники ЗП(ПТ)О торгово-кулінарного напрямку, які отримали цікаву і корисну інформацію та практичні поради для роботи за технологією «Google quick access».

На завершення Анна Опанасенко, методист НМЦ ПТО у Донецькій області окреслила плани роботи методичного об’єднання на 2021 рік, відповіла на питання щодо конкурсу на кращий відеоурок.

Учасники висловили слова вдячності організаторам за проведений онлайн захід та можливість познайомитись з досвідом колег області.

 

Читати 36 разів

MONnillcomsieneducnillnapnunillprofua bnillptoinuanillpedpressa