Середа, 13 січня 2021 06:52

12 січня 2021 року, за ініціативою Програми ООН із відновлення та розбудови миру, за участю директора НМЦ ПТО у Донецькій області, відбулася онлайн зустріч з колективом Сіверського професійного ліцею

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
    12 січня 2021 року, за ініціативою Програми ООН із відновлення та розбудови миру, за участю директора НМЦ ПТО у Донецькій області, відбулася онлайн зустріч з колективом Сіверського професійного ліцею, Донецької області.
 
     Онлайн спілкування розпочала Валентина Смаль, спеціаліст з розвитку професійної освіти ПРООН, доктор географічних наук, професор, яка анонсувала Програму зустрічі та пропозиці ПРООН щодо модернізації матеріально-технічної бази сільськогосподарського виробництва.
 
 
     В обговорені взяли участь:
 
- Едуард Гончаров, директор НМЦ ПТО у Донецькій області;
- Дмітрій Коваленко, спеціаліст з розвитку професійної освіти ПРООН;
- Віктор Фурсов, спеціаліст з розвитку професійної освіти ПРООН;
- Володимир Стиранець, директор Сіверського професійного ліцею;
- представники педколективу Сіверського професійного ліцею.
 
      Протягом зустрічі була презентована матеріально-технічна база Сіверського професійного ліцею, обговорено проблемні питання в організації теоретичного та практичного навчання здобувачів професійної освіти сільськогосподарського виробництва, а також перспективи розвитку матеріально-технічної бази.
 
     За результатами онлайн зустрічі розроблено План подальших сумісних дій.
 
      Висловлюємо щиру вдячність представникам Програми ООН з відновлення та розбудови миру за активну співпрацю з професійною освітою Донеччини!
 
Читати 121 разів

MONnillcomsieneducnillnapnunillprofua bnillptoinuanillpedpressa