Середа, 06 січня 2021 10:06

Відбулася онлайн зустріч з питань перспективного розвитку матеріально-технічної бази Волноваського професійно-технічного училища.

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Відбулася онлайн зустріч з питань перспективного розвитку матеріально-технічної бази Волноваського професійно-технічного училища

 
    6 січня 2021 року, за ініціативи Програми ООН відновлення та розбудови миру, підтримки Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Донецькій області відбулася онлайн зустріч з питань перспективного розвитку матеріально-технічної бази Волноваського професійно-технічного училища Донецької області.
 
  Розпочала онлайн засідання та презентувала програму зустрічі Валентина Смаль, спеціаліст з розвитку професійної освіти ПРООН, доктор географічних наук, професор.
 
 
      В обговоренні робочих питань також брали участь:
 
- Дмітрій Коваленко, спеціаліст з розвитку професійної освіти ПРООН;
- Віктор Фурсов, спеціаліст з розвитку професійної освіти ПРООН;
- Едуард Гончаров, директор НМЦ ПТО у Донецькій області;
- Сергій Шатіло, заступник директора Волноваського ПТУ;
- Дмитро Просянок, старший майстер Воноваського ПТУ;
- представники педагогічного колективу Волноваського ПТУ.
 
     Протягом зустрічі була презентована матеріально-технічна база Волноваського ПТУ, обговорено проблемні питання в організації теоретичного та практичного навчання здобувачів професійної освіти сільськогосподарського виробництва, а також перспективи розвитку матеріально-технічної бази закладу освіти.
 
     За результатами онлайн зустрічі розроблено План подальших сумісних дій.
 
     Висловлюємо щиру вдячність представникам Програми ООН з відновлення та розбудови миру за активну співпрацю з професійною освітою Донеччини!
 
Читати 593 разів

MONnillcomsieneducnillnapnunillprofua bnillptoinuanillpedpressa