Субота, 21 листопада 2020 09:46

Заходи до Міжнародного дня толерантності у Маріупольському професійному машинобудівному ліцеї

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Заходи до Міжнародного дня толерантності у Маріупольському професійному машинобудівному ліцеї

Щороку 16 листопада по всій планеті відзначається Міжнародний день терпимості (толерантності), який був оголошений ЮНЕСКО в листопаді 1995 року з нагоди 50-річного ювілею цієї організації. 16 листопада 1995 року держави-члени ЮНЕСКО ухвалили Декларацію принципів терпимості. Толерантність є нормою сучасного цивілізованого світу. На жаль, останнє десятиліття принесло людству багато зла, агресії та випадків нетерпимості по відношенню до представників інших релігій, інших рас, інших держав. Цей день нагадує всім нам про те, що насильство, тероризм, етнічне та релігійне переслідування — це ті явища, яким не повинно бути місця в 21 столітті.

17 та 18 листопада 2020р. у нашому ліцеї медіатори Служби порозуміння «Меридіан» Надія Богословська (практичний психолог), Ільїна Тамара, Олійник Богдан, Колмичек Ольга, Бацина Анастасія, Волкова Анастасія та Гуржи Анастасія(здобувачі освіти) провели класні години та години спілкування за темами: «Толерантність і мистецтво жити у світі несхожих людей», «Простір толерантності – мистецтво співжиття». Мета заходів – ознайомити ліцеїстів з поняттям «толерантність», основними рисами толерантної особистості, розвивати здібності адекватно пізнавати себе та інших людей. Під час спілкування здобувачі освіти виконували різноманітні вправи: «Як вирішувати конфліктні ситуації з позиції толерантної особи», «Сніжинка», «Асоціації», «Риси толерантної особи», «П’ять добрих слів» та інші.

Наприкінці заходів всі його учасники дійшли висновку про те, що бути толерантною людиною – це бути сучасною і цивілізованою людиною, а також зрозуміли, що можна вирішувати конфлікти мирним шляхом і дуже важливо попереджувати прояви насильства і булінгу у закладі освіти та дотримуватися ненасильницьких моделей поведінки.

Читати 202 разів

MONnillcomsieneducnillnapnunillprofua bnillptoinuanillpedpressa