Субота, 21 листопада 2020 09:11

"Свобода - це вміння сказати «так» своїм мріям. Гідність - це вміння сказати «ні» своїм страхам."

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

      19 листопада 2020 року у Маріупольському професійному ліцеї сфери послуг і торгівлі було проведено Урок демократії в дистанційному форматі за допомогою платформиZoom — сервісу для проведення відео конференцій, під назвою "Свобода - це вміння сказати «так» своїм мріям. Гідність - це вміння сказати «ні» своїм страхам." Он-лайн виховна година проводилась згідно рекомендацій Листа Департаменту освіти і науки Донецької обласної Державної адміністрації  № 2939/0/161-20/01-22 від 12.11.2020 року.

        Метою та завданням виховного заходу із відзначення «Дня гідності та свободи» було вшанування патріотизму і мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року - лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору. Нетерпимість до приниження честі і гідності особистості, фізичного або психологічного насильства, дискримінації за будь – якою ознакою; виховання патріотизму, усвідомленого обов’язку захищати свою Батьківщину – основні направлення у вихованні молодих громадян України. Щоб молоде покоління було спроможним завтра успішно, ефективно вирішувати непрості для нації питання, бо гідна молодь – сильна держава.

      Виховний захід було організовано та проведено заступником директора з НВхР Лисенко О.А., майстрами виробничого навчання Кислою М.В., Зарянкіною Н.Н., Євдокімовою  О.О., бібліотекарем ліцею Барською Г.А.

    Під час Уроку було використано матеріали ГО « ЕдКемп Україна», Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної  освіти, відеоролик « 21 листопада - Свобода та Гідність».

 

Читати 203 разів

MONnillcomsieneducnillnapnunillprofua bnillptoinuanillpedpressa