Четвер, 15 жовтня 2020 09:29

У Маріупольському професійному ліцеї сфери послуг і торгівлі проведено патріотичний спортивно – розважальний захід «Козацькі розваги»

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

«Улюблена Богом перлина

Для всіх українців одна

Козацька моя Україна

Хлібів золотих сторона…»

12-13 жовтня 2020  року в Маріупольському професійному ліцеї сфери послуг і торгівлі проведено патріотичний спортивно – розважальний захід «Козацькі розваги»

Метою проведення заходу було системне здійснення виховання у здобувачів освіти ліцею громадянської позиції; вивчення та популяризація історії українського козацтва, збереження і пропаганда історико-культурної спадщини українського народу; поліпшення військово-патріотичного виховання молоді, формування готовності до захисту Вітчизни, утвердження в свідомості і почуттях особистості патріотичних цінностей, переконань і поваги до культурного та історичного минулого України, сприяння здоровому засобу життя.

Захід було проведено з дотриманням усіх санітарно – епідеміологічних норм сьогодення. Кожна з груп ліцею провела захід у своїх осередках. Здобувачі освіти разом із відповідальними підготували та провели відкриті виховні години, флешмоби, зробили відеоролики – привітання, спортивні змагання. На виховних годинах здобувачі освіти ліцею співали українські пісні, декламували вірши, розповідали про героїчне минуле українського народу.

Важливо, що за допомогою такого патріотичного розважально-спортивного заходу, як «Козацькі розваги», навчальний заклад стає для здобувачів освіти осередком становлення громадянина-патріота України, готового брати на себе відповідальність, самовіддано розбудовувати країну як суверенну, незалежну, демократичну, правову, соціальну державу, забезпечувати її національну безпеку, сприяти єдності української політичної нації та встановленню громадянського миру й злагоди в суспільстві.

Захід був наповнений гарним настроєм та святковою атмосферою!

Зі святами вас, дорогі співвітчизники!  

Читати 77 разів

MONnillcomsieneducnillnapnunillprofua bnillptoinuanillpedpressa