Четвер, 15 жовтня 2020 06:11

Заходи до Дня Захисника України у Маріупольському професійному машинобудівному ліцеї

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Заходи до Дня Захисника України у Маріупольському професійному машинобудівному ліцеї

14 жовтня – важлива дата, яка поєднує в собі свята Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, День утворення Української Повстанської Армії, та День захисника України. Напередодні цих свят у нашому ліцеї відбулись різноманітні заходи.

8 та 9 жовтня викладачіфізичної культури Віктор Степанов та Юрій Повод підготували та провели спортивні змагання між здобувачами освіти 1 курсуз професій «Електрогазозварник. Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів» та «Кухар, кондитер». У цьому році у зв’язку з карантинними обмеженнями змагання відбулися у новому форматі: без глядачів та окремо у кожній групі з подальшим оголошенням результатів. Хлопці показали свою силу і спритність у наступних конкурсах: «Весела естафета», «Козацьке колесо», «Підтягування», «Біг у мішках», «Підняття гирі».

12 жовтня викладач суспільних дисциплін Любов Циганчук підготувала та провела виховну годину «Козацькому роду нема переводу» для здобувачів освіти 1 курсу, на якій ознайомила з побутом, укладом життя, вірою та традиціями козаків.

13 жовтня викладач предмету «Захист України» Павло Рець та здобувачі освіти групи № 2 «Електрогазозварник. Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів» здійснили екскурсію до Кальміусько-Нікольського об’єднаного районного військкомату. Там хлопці групи ознайомилися з різними видами зброї, процедурою її перезарядки, самі спробували розібрати та зібрати автомат Калашнікова та пістолет Макарова, дізналися про сучасне озброєння української армії та технічні характеристики зброї.

Також протягом тижня у навчальних групах класними керівниками були проведені виховні години, присвячені українському козацтву та українській армії.

Читати 54 разів

MONnillcomsieneducnillnapnunillprofua bnillptoinuanillpedpressa