Середа, 02 вересня 2020 10:08

День Знань у Маріупольському професійному ліцеї автотранспорту

Оцініть матеріал!
(3 голосів)

День Знань у Маріупольському професійному ліцеї автотранспорту

        Перше вересня - це день, з якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас. Це день, що дає можливість дорослим повернутися у свої золоті роки , а учням- до своєї домівки – у школи та ліцеї. Це завжди яскравий, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою день важко забути!
   З привітальним словом до присутніх звернулась директор Маріупольського професійного ліцею автотранспорту Віра Головань, яка наголосила на досягненнях та напрацюваннях, які були зроблені за 50-річне існування навчального закладу.
    Для третьокурсників цей навчальний рік буде останнім та вирішальним¸ він прокладе межу між дитинством і дорослим життям.
Колектив ліцею доклав значних зусиль, щоб свято Першого вересня було для усіх присутніх яскравим, незабутим та безпечним.
          Бажаємо усім, хто сьогодні є учнями Маріупольського професійного ліцею автотранспорту досягти своєї мети у житті, наполегливості та успіхів у навчанні, щоб кожен з вас , за допомогою вчителів та рідних став доброю, освіченою людиною, яка вміє творити, примножувати, любити.

Читати 85 разів

MONnillcomsieneducnillnapnunillprofua bnillptoinuanillpedpressa