П'ятниця, 31 липня 2020 10:14

Профорієнтаційна робота в закладах професійної освіти Донеччини!

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Шановні колеги!

      Профорієнтаційна робота в кожному ЗП(ПТ)О не зупиняється ніколи і ми всі про це знаємо, але час іде, змінюється не тільки ситуація у Світі та Україні, змінюються і люди, а молодь у першу чергу! 

      Колективи ЗП(ПТ)О зробили вже багато рекламних стендів, колажів, презентацій, об'яв у друкованих та Інтернет-виданнях, сайтах, соціальних мережах та ін. Ви, звісно, вже частково втомилися від цієї роботи, але нагадуємо вам, що ПЕРШИЙ показник популярності, рентабельності та спроможності любого закладу професійної освіти - це його КОНТИНГЕНТ! 

      Контингент ЗП(ПТ)О - це не тільки ваше навантаження та ваша заробітна плата, як керівника й педагога, це ще і майбутнє всього вашого трудового колективу, це об'єми фінансування існування вашого закладу, ремонтних робіт та оновлення матеріально-технічної бази.

   Контингент, а значить перспективність закладу освіти впливають також на звернення уваги на ваш заклад Міжнародних і Республіканських благодійних організацій, підприємств-роботодавців, партнерів, фінансових проєктів різного рівня, які не будуть вкладати свої кошти в безперспективні ЗП(ПТ)О, в заклади та колективи, які не намагаються стати кращими, сильнішими та потужнішими, які можуть завтра зникнути з ринку освітніх послуг! І це є нашим сьогоденням, від якого ми нікуди вже не подінемось. Ніхто не має бажання витрачати і державні, і приватні кошти на "вмираючи" заклади. 

      Керівники та педпрацівники закладів освіти, які не мають бажання розвивати та оновлювати свій заклад, які не бачать необхідності інноваційно розвивати матеріально-технічну базу, робити сучасним освітній процес у своєму закладі, допомагати розвиватися своїм педпрацівникам повинні розуміти, що заважають колективу та закладу в цілому ставати інноваційним, розвинутим, сучасним, популярним закладом професійної освіти, такі керівники та педпрацівники не повинні залишатися на своїх посадах, а мають дати місце активним і перспективним керівникам та педагогам! 

     Для того, щоб ні в кого не виникло навіть думки про те, що хтось з вас втомився і йому пора відпочивати, НМЦ ПТО у Донецькій області пропонує колективам закладів професійної освіти, в рамках нової хвилі профорієнтаційної роботи, оновити або зробити вперше вуличні бігборди, рекламні щити з підсвіткою та рухомими поверхнями, відеоролики, презентаційні об'яви, рекламні пости в сучасному, нерозповсюдженому вигляді з додаванням молодіжних популярних висловів, нових слоганів, на які будуть швидко звертати увагу випускники шкіл та їх батьки, які будуть викликати зацікавленість до вашого закладу професійної освіти. 

     Щиросердно бажаємо всім колективам ЗП(ПТ)О Донецької області в першу чергу бути здоровими та на 100 % виконати план набору здобувачів професійної освіти, оновити та відремонтувати приміщення, кабінети та майстерні своїх закладів освіти та розпочати новий 2020/2021 навчальний рік з новими прогресивними думками, з новим інноваційним поглядом на систему професійної освіти, а головне з чудовим настроєм і бажанням бути найкращими не тільки в області, а і у всій нашій чарівній, незалежній, європейській Україні!

      З повагою та найкращими побажаннями,  колектив НМЦ ПТО у Донецькій області! 

Профорієнтаційні, рекламні відеоролики для подальшої роботи:

1. https://drive.google.com/drive/folders/0Bzw5uKXS_AShaS1JNS1BWVRxOFk

 2. https://www.school15.org.ua/informatsiya/uchnyam-ta-batkam/proforientatsiya/

 3. https://drive.google.com/drive/folders/1IAdK_XYUQVcI1aWBaELANgdqHBzO4Pl2

 4. http://shelters.bigmedia.ua/?gclid=Cj0KCQjwgo_5BRDuARIsADDEntRDutCgyxv-A2lZKEUfuOkCeWkLUkTxyDejp0uqxgt4SIwsVToGGfIaAk3MEALw_wcB

 5. https://www.youtube.com/watch?v=_58EKFks9P4

 6. https://www.facebook.com/kcpto47/videos/654895295118550/

Читати 152 разів

MONnillcomsieneducnillnapnunillprofua bnillptoinuanillpedpressa