Середа, 29 липня 2020 07:37

27 липня 2020 року на 72 році життя перестало битися серце Бережного Миколи Сергійовича, у минулому директора Міжрегіонального ВПБУ м. Краматорська

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
       Колектив Міжрегіонального вищого професійного будівельного училища міста Краматорська, колективи департаменту освіти і науки ДОДА, НМЦ ПТО у Донецькій області, профтехосвітяни Донеччини висловлюють співчуття таз глибокою скорботою повідомляємо, що 27 липня 2020 року на 72 році життя перестало битися серце колишнього директора закладу професійної освіти, відмінника освіти України, нагородженого почесним знаком А. С. Макаренка, Бережного Миколи Сергійовича.
        За 26 років під його чуйним керівництвом училище стало одним з найкращих закладів освіти міста, багато зусиль він прикладав до створення неповторного інтер’єру – ідеї всіх ремонтів в навчальних кабінетах до дрібниць продумував самостійно, вивчав нові будівельні техніки, щоб довести їх до учнів, тим самим прищеплюючи їм любов та повагу до обраної професії.
Не маючи власних дітей, Микола Сергійович все життя присвятив вихованцям училища. Гурток декоративно-прикладної творчості під його керівництвом став могутнім осередком навчального закладу. Він власноруч навчав дітей виготовляти казкові фігури з будівельних матеріалів. Ландшафтний парк «Країна майстрів» на території училища і до сьогодні є улюбленим місцем прогулянок містян.
Перед початком ремонтних робіт Микола Сергійович завжди казав учням, що треба робити все на совість, адже разом із будівельним матеріалом вони вкладають у свою справу любов і пам’ять про себе для наступних поколінь. Його мудрі настанови істинні, адже назавжди в стінах училища залишиться пам’ять про того, хто все життя присвятив професійній (професійно-технічній) освіті, був батьком і порадником, близьким другом для кожного, хто мав щастя працювати поруч із ним.
Вічна пам’ять Вам, Миколо Сергійовичу!
Читати 83 разів

MONnillcomsieneducnillnapnunillprofua bnillptoinuanillpedpressa