Субота, 27 червня 2020 10:49

Державна кваліфікаційна атестація у Маріупольському професійному машинобудівному ліцеї

Оцініть матеріал!
(3 голосів)

Державна кваліфікаційна атестація у Маріупольському професійному машинобудівному ліцеї

З 22 по 25 червня 2020 року у Маріупольському професійному машинобудівному ліцеї відбулася Державна кваліфікаційна атестація з професій «Електрогазозварник. Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів» у групі № 2, «Електрогазозварник» у групі № 9, «Кухар, кондитер» у групі № 4, «Кухар» у групі № 10. У цьому році у зв’язку із загальнонаціональним карантином ДКА була організована дистанційно – в режимі онлайн.

Члени кваліфікаційної комісії впродовж чотирьох днів аналізували дипломні роботи випускників, підсумовували результати роботи учнів впродовж виробничого навчання та виробничої практики. Спілкування з ними відбувалося через відеозв’язок у Viber.

Всі випускники ліцею належним чином презентували свої дипломні роботи перед членами державної кваліфікаційної атестації та отримали відповідні оцінки.

На засіданні також були присутні інженер-технолог КП «Харчування» Надія Тахтаджиєва та начальник дільниці цеху ремонту доменного виробництва ТОВ «Метінвест-Промсервіс» Олександр Криволапов, які відмітили високі та достатні знання наших учнів.

У цьому році дипломи з відзнакою отримають 12 випускників: Долинський Геннадій, Мелєх Еммануїл, Пілов Іван, Рябуха Геннадій, Дроздік Максим, Стефанішин Віктор, Фетісов Анатолій, Холоша Олександр, Вініченко Анжеліка, Долінська Вікторія, Єрмоленко Олександр, Щерська Анастасія.

Шановні випускники! Щиро бажаємо вам міцного здоров’я, особистих перемог, реалізації задумів та творчих планів!

Читати 165 разів

MONnillcomsieneducnillnapnunillprofua bnillptoinuanillpedpressa