П'ятниця, 26 червня 2020 14:16

В Маріупольському професійному ліцеї сфери послуг і торгівлі закінчився навчальний 2019/2020 рік

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

В Маріупольському професійному ліцеї сфери послуг і торгівлі закінчився навчальний 2019/2020 рік

Здобувачі освіти  випускних груп вчасно отримали завдання до дипломних робіт та своєчасно їх виконали, добросовісно віднеслись до завершального етапу навчання, здобули позитивні характеристики та підтвердили свої кваліфікаційні розряди.

       Працівники ліцею і здобувачі освіти були націлені на дотримання всіх протиепідемічних та санітарних заходів, рекомендованих Міністерством охорони здоров’я України, а також рекомендацій Міністерства освіти і науки України, наданих у листі від 25.05.2020 р. № 1/9-271 «Щодо організації освітнього процесу в закладах професійної (професійно-технічної) освіти з 01 червня 2020 року.

       Випускники груп № 12, 13 з професії «Кухар, кондитер», гр. № 14 з професії «Продавець продовольчих товарі, контролер – касир» показали достатній і високий рівень знань при захисті дипломних робіт, рівень професійної підготовки. Згідно виробничих характеристик від роботодавців випускники нашого ліцею підтвердили кваліфікаційні розряди та є затребувані   підприємствами м. Маріуполя.

       Головою комісії начальником УГХТ Лубе Ірина Пилипівна дала оцінку співпраці ліцею з базовим підприємством та запропоновані робочі місця для випускників.

Члени комісії, викладачі та майстри виробничого навчання   поздоровили випускників з успішною здачею останнього іспиту в ліцеї та висловили найкращі щирі побажання, щасливої дороги в велике життя, натхненної праці по здобутій професії та професійного росту.

Читати 100 разів

MONnillcomsieneducnillnapnunillprofua bnillptoinuanillpedpressa