П'ятниця, 22 травня 2020 14:49

Вітаємо ПЕРЕМОЖЦІВ – здобувачів професійної освіти Маріупольського вищого металургійного професійного училища, які взяли І місце!

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Шість місяців з 4 листопада 2019 року тривав кейс-чемпіонат M. Student Champ від Метінвест.

Кейс-чемпіонат охопив 3 міста, 8 підприємств, 25 закладів освіти. В змагання за 1 місце вступило 106 команд. Змагання проходило в 4 етапи, на кожному з яких суддівська колегія оцінювала роботу команд та обирала кращих, які продовжували боротьбу. Маріупольське ВМПУ представляла команда "Сталеві металурги", яка складалася з капітана Сергія Зуєва та члена команди Дмитра Афоніна, що навчаються на ІІ курсі училища за професією "Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування". Куратор команди - викладач Олена Вертипорох.

Напрямом Кейса команда обрала охорону праці, тема: "Розробки ІТ - системи постійного нагляду за безпечним виконанням робіт підвищеної небезпеки з врахуванням зміни локацій даних робіт".

Робота над Кейсом була цікавою та захоплюючою. Екскурсії на підприємство ММК ім. Ілліча, спільна робота з ментором від підприємства. Хлопці дуже впевнено та з зацікавленістю йшли до останнього етапу. В фінал потрапило 11 команд, по одній з кожного фахового напрямку.

В запеклій боротьбі з іншими командами " Сталеві металурги" впевнено отримали перемогу та посіли 1 місце, нагородою за яке був сертифікат на 30000 грн.