Дистанційна робота! Онлайн нарада співробітників НМЦ ПТО у Донецькій області на платформі ZOOM.

 
Понеділок, 23 березня 2020 р. розпочався онлайн нарадою співробітників Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Донецькій області на платформі ZOOM
 
   Методисти Центру, закріплені за Маріупольським, Бахмутським та Покровським регіональними методичними об'єднаннями розповіли про ситуацію в закладах професійної освіти об'єднань та довели до колег проблемні питання щодо організації дистанційної роботи ЗП(ПТ)О.
 
    Основні складні питання стосувались проведенню занять та їх звітності з предметів "Фізична культура" і "Захист Вітчизни", а також практичного навчання здобувачів професійної освіти.
Також були обговорені звернення до методистів Центру педпрацівників ЗП(ПТ)О телефонами та електронною поштою щодо організації проведення дистанційних уроків в онлайн та відео режимі.
Відповідно листа Інституту модернізації змісту освіти МОН України щодо підготовки та надання пропозицій до нового проєкту СП(ПТ)О з професії "Токар" на нараді було вирішено створити обласну робочу групу та в онлайн режимі провести засідання для обговорення підготовлених пропозицій досвідченими педпрацівниками Донецької області з цього напрямку підготовки робітників.
На при кінці наради директором Центру було акцентовано увагу на онлайн виступі Петра Коржевського, заступника Міністра освіти і науки України щодо організації дистанційного навчання в ЗП(ПТ)О України, яке заплановано о 14.00 23.03.2020 р.

MONnillcomsieneducnillnapnunillprofua bnillptoinuanillpedpressa