Новації та трансформації переслідують людство у всіх сферах та впродовж життя!

Новації та трансформації переслідують людство у всіх сферах та впродовж життя!

На виконання плану роботи на 2020 рік Навчально-методичним центром професійно-технічної у Донецькій області 12 лютого базі Краматорського вищого професійного училища проведено майстер-клас за темою «Використання онлайн платформ та інтерактивних додатків для створення сучасного освітнього середовища у ЗП(ПТ)О»для педагогічних працівників кулінарного напрямку.

Анна Опанасенко, методист НМЦ ПТО у Донецькій області відкрила майстер-клас, зазначила важливість використання сучасних засобів, технологій та методів в освітній діяльності.

Тренером майстер-класу виступив Олексій Тіхонов майстер виробничого навчання ДНЗ «Костянтинівське вище професійне училище», який продемонстрував учасникам онлайн платформи, інтерактивні технології та навчив створювати освітнє середовище за допомогою платформ «Moodle» і «Plickers» для підготовки майбутніх кваліфікованих робітників кулінарного напрямку. Кожен учасник майстер-класу отримав вичерпну інформацію у друкованому вигляді та на електронному носії.

Цікавою, насиченою, корисною і продуктивною виявилась програма майстер-класу. Педагогічні працівники мали можливість навчитись новому, обмінятися досвідом. За підсумками учасники мають можливість отримати Сертифікати Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Донецькій області.

 

MONnillcomsieneducnillnapnunillprofua bnillptoinuanillpedpressa