Четвер, 13 лютого 2020 11:26

День безпечного Інтернету в Маріупольському професійному ліцеї автотранспорту

Оцініть матеріал!
(4 голосів)

День безпечного Інтернету в Маріупольському професійному ліцеї автотранспорту

11 лютого 2020 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом «Разом для найкращого Інтернету».

Цей день проводиться з метою залучити до дій кожного, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів. Більш того, це запрошення для всіх до поважливого онлайнового спілкування задля забезпечення найкращого цифрового досвіду.

Щороку до Дня безпечного Інтернету в Україні, як і у всьому світі, приєднується все більше організацій.

150 країн офіційно підтримали День безпечного Інтернету 5 лютого 2019 року. В Україні до Дня безпечного Інтернету офіційно долучились понад 1400 закладів освіти, бібліотек та громадських організацій. Понад 18000 освітян та бібліотекарів у всіх областях України взяли участь в освітніх заходах із безпеки в Інтернеті. 142 500 дітей та молодих людей взяли участь в офіційно зареєстрованих заходах, присвячених безпеці в Інтернеті.

Маріупольський професійний ліцей автотранспорту також традиційно долучився до Дня безпечного Інтернету. Викладачем інформатики Н.В.Войновою були проведені наступні заходи:

  • Тренінг «Всесвіт можливостей»
  • Виховна година «Здобувачі освіти, мережі та травматичний досвід: загрози, особливості, шляхи подолання»

11.02.20.20 р. Міністерство освіти та науки України спільно з Google Україна провели для педагогів шкіл та вищих навчальних закладів Всеукраїнський відкритий майстер-клас «Цифрові інструменти та можливості Google для безпечного Інтернету», приуроченому Дню безпечного Інтернету 2020. Деякі педагоги ліцею взяли участь у цьому заході та отримали сертифікати.

Інтернет – це важливий чинник соціалізації сучасної молодої людини. Взаємодія з ним неоднозначно впливає на здоров’я й соціальне становлення. З одного боку, Інтернет дає людині величезні можливості для спілкування, освіти, відвідування онлайнових музеїв, перегляду фільмів і покупки товарів. З іншого – використання Інтернету містить загрози, які можуть мати негативні наслідки для благополуччя самої людини та її близьких. Тому, головне завдання педагогів – допомогти здобувачам освіти розібратися в Інтернет просторі.

Читати 62 разів

MONnillcomsieneducnillnapnunillprofua bnillptoinuanillpedpressa