Х Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді

8 лютого 2020 року в усіх куточках планети для переможців обласного етапу Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді відбувся фінальний етап. Конкурсантів Донецької області гостинно прийняла Краматорська українська гімназія.

Олена Бурдун, методист вищої категорії Інституту модернізації змісту освіти (м. Київ) щиро особисто привітала та зачитала привітання Міністра освіти і науки Анни Новосад фіналістам. Тетяна Сідашева, директор департаменту освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації; Сергій Натрус, директор департаменту екології та природних ресурсів Донецької обласної державної адміністрації; Юлія Бурцева, в.о. ректора Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти також надихнули учасників конкурсу на звершення та перемогу в фінальному етапі. Учні Гімназії подарували конкурсантам пісні і танці.

 

З позитивними емоціями фіналісти приступили до виконання конкурсних завдань. Професійну освіту Донецької області представляли Голубєва Ольга, учениця Маріупольського МПЛ, Удут Микола, учень ДНЗ «Краматорське ВПТКУ» та Ахтьорова Лоїда, учениця ДНЗ «Мирноградський ПГЛ». Бажаємо нашим учням отримати перемогу в конкурсі та досягти найвищих висот у житті.

 

MONnillcomsieneducnillnapnunillprofua bnillptoinuanillpedpressa