Вівторок, 11 лютого 2020 12:33

Освітяни Краматорська прийняли участь у Конкурсі "Еко-Техно Україна 2020".

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Освітяни Краматорська прийняли участь у Конкурсі "Еко-Техно Україна 2020"

З 4 по 7 лютого в Києві відбувся конкурс для здобувачів освіти різних типів закладів освіти "Еко-Техно Україна 2020". Подали заявки для участі в заході більш ніж 500 учасників з усіх областей України. Конкурс проходив у Національному технічному університеті України ім. І. Сікорського. Тематика проектів: математика, фізика, астрономія, інженерія, енергетика та інформаційні технології.

Протягом чотирьох днів учасники захищали свої проекти разом із науковими керівниками. Переможці представлятимуть Україну на міжнародному конкурсі ISEF, який відбудется у травні 2020 року в Каліфорнії.

"Я хочу наголосити на тому, що цей захід є дуже важливою можливістю, яку ви даєте молодим людям, майбутньому України, молодим науковцям зібратися тут, показати свої роботи, поспілкуватися між собою, а в майбутньому побувати і поспілкуватися за межами України і долучитися до розв'язання проблем у різних галузях", – наголосив Шон О'Хара, аташе з питань культури посольства США в Україні.

Відеоролик:

https://www.facebook.com/HoncharovEduard/videos/2497472630568572/

"Я переконаний, що цей конкурс дасть вам ще одну не зайву путівку у краще світле майбутнє, у якому ви будете безпосередньо розвиватися і знаходити непрості рішення чи прості рішення непростих проблем", – зауважив представник директорату інклюзивної та позашкільної освіти МОН Юрій Демедюк.

У співпраці з учнями Краматорської ЗОШ IIIIступенів № 26 було розроблено два наукових проекти під керівництвом викладача хімії Хілько Інни Анатоліївни та викладача спецдисциплін ДНЗ «Міжрегіональне вище професійне будівельне училище м. Краматорська» Шубчинського Василя Дмитровича, які захищали дві збірні команди:

Бутко Віталій (Краматорська ЗОШ IIIIступенів № 26) і Гунько Олександр (ДНЗ «Міжрегіональне вище професійне будівельне училище м.Краматорська») представляли проект «Управління коагуляцією води у режимі онлайн»;

Сиса Олександр (Краматорська ЗОШ IIIIступенів № 26) і Заболотніков Євген (ДНЗ «Міжрегіональне вище професійне будівельне училище м. Краматорська») представляли проект «Перспективи мембранних біореакторів».

Перша з зазначених робіт посіла IV місцеу категорії «Інженерія». Конкурсанти отримали дипломи, сертифікати і подарунки.

Читати 76 разів

MONnillcomsieneducnillnapnunillprofua bnillptoinuanillpedpressa