Неділя, 12 січня 2020 08:21

Педагогічна рада та семінар з охорони праці у Маріупольському професійному машинобудівному ліцеї

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Педагогічна рада та семінар з охорони праці у Маріупольському професійному машинобудівному ліцеї

09 січня 2020 року у нашому ліцеї відбулися семінар з охорони праці та чергове засідання педагогічної ради.

На семінарі доповідачі – заступник директора з навчально-виробничої роботи Інна Сафановська, фахівець з питань цивільного захистуПавло Рець та медична сестраЛариса Бойко – висвітлювали питання пожежної безпеки, правил користування вогнегасниками, дій населення при аваріях на хімічно небезпечних об’єктах, профілактики паразитарних інфекцій, а також нагадали педагогічному колективу про дії при виникненні надзвичайних ситуацій.

На педагогічній радів.о. заступника директора з навчальної роботиГалина Солопко проаналізувала навчальну роботу за 1 семестр 2019-2020 навчального року та звернула увагу на питання контролю за організацією та проведенням навчальних занять з загальноосвітніх дисциплін.Заступник директора з навчально-виробничої роботиІнна Сафановська зробила аналіз навчально-виробничої діяльності за 1 семестр 2019-2020 навчального року та доповіла про контроль за організацією, проведенням виробничої практики та за пропусками навчальних занять здобувачами освіти ліцею. Заступник директора з навчально-виховної роботиНаталя Гакєєва проаналізуваласпільну роботу майстра виробничого навчання та класного керівника з питань профілактики правопорушень, злочинності, СНІДу, наркоманії, алкоголізму, токсикоманії у навчальних групах.

Наприкінці педагогічної ради директор ліцеюАнатолій Бурлаков підвів підсумки та націлив педагогічний колектив на успішну роботу у 2 семестрі 2019-2020 навчального року.

Читати 51 разів

MONnillcomsieneducnillnapnunillprofua bnillptoinuanillpedpressa