Понеділок, 02 грудня 2019 17:18

Доторкнутися до мистецтва кулінарії може кожен, головне - бажання та любов до справи

Оцініть матеріал!
(3 голосів)

Доторкнутися до мистецтва кулінарії може кожен, головне - бажання та любов до справи

29 листопада 2019 року на базі Костянтинівського професійного будівельного ліцею, з метою сприяння професійному розвитку педагогічних працівників кулінарного напрямку, відбувся майстер-клас на тему: «Приготування страв середземноморської кухні».

Сучасна кухня – це тренд, високе мистецтво, а головне – здорова і корисна їжа. Створюючи подібні шедеври кулінарії ми випереджаємо час.

Під керівництвом Сергія Відуліна педагогічні працівники поглибили знання по приготуванню: філе сибаса з розмариновою картоплею та бальзамічним кремом, а також мереживним печивом твіль. Майстер - клас перевертає бачення їжі, допомагає досконало розібратися в нюансах кулінарного мистецтва, дізнатися про правильне ставлення до їжі, познайомитися з різноманітними інгредієнтами та навчитися розумітися на принципах поєднання продуктів.

На завершенні майстер-класу педагогічні працівники подякували «Школі кулінарного мистецтва», за презентацію своїх професійних навичок, знання та представлені вишукані страви середземноморської кухні.

Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Донецькій області висловлює слова вдячності адміністрації та колективу Костянтинівського професійного будівельного ліцею за співпрацю, допомогу в організації та гостинність.

 

Читати 177 разів

MONnillcomsieneducnillnapnunillprofua bnillptoinuanillpedpressa